шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Hoco GA3 Fast Link за ціною від 159 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Hoco GA3 Fast Link

Тригери (курки): ; Бампери (шифти): 4; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 11; Підключення: дротове; Сумісність з платформами: ПК (Windows); Тип пристрою: геймпад
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
ПК (Windows)
Підключення
дротове
Зворотний зв'язок
вібрація
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  180 грн.    до  375 грн.

від 159  до 797 грн.
Hoco Геймпад Hoco GA3 для PS5/PS4 Black
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Геймпад провідний HOCO GA3 Fast link wired game controller Black 6942007666619
Comtrading.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA3 для PS5/PS4 Black
Soho.com.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Геймпад дротовий HOCO GA3 Fast link wired game controller Black (6942007666619) 6942007666619
Dendi.ua (Мукачево)
159 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA3 Fast Link Wired Game Controller Black (6942007666619) 6942007666619
Ktc.ua (Рівне)
183 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA3, USB, 1.5m, black
Rozetka.ua (Київ)
235 грн.
← купити
Hoco Геймпад Hoco GA3 Fast link PC Black USB cable 1,5m (6942007666619)
MTA.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Джойстик Hoco GA3 - геймпад для ПК (788612)
Rozetka.ua (Київ)
797 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA3 дротовий ігровий контролер USB 1.5m для ПК-ігор Windows PC Чорний
Rozetka.ua (Київ)
207 грн.
← купити
Провідний ігровий геймпад HOCO GA3, USB для ПК, з вібрацією, ергономічний, чорний
Rozetka.ua (Київ)
246 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco GA3 Fast Link, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Hoco GA3 Fast Link. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Hoco GA3 Fast Link у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія