шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити ігровий маніпулятор Hoco GA32 за ціною від 1999 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco GA32

Гіроскоп; Динамік; Вихід на навушники; Сенсорна панель; Задні кнопки: 2; Тригери (курки): Тригери: 2; Бампери (шифти): 2; Розташування стіків: обидва знизу; Стіки: Стіки (шт): 2; Маніпулятор D-pad: 4-позиційний;язок: вібрація; Зворотний зв' Кількість кнопок: 12; Радіус дії (м): 10; Підключення: Bluetooth
Колір
Тип пристрою
геймпад
Сумісність з платформами
PlayStation 5
Підключення
Bluetooth
Зворотний зв'язок
вібрація
Джерело живлення
акумулятор
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 999  до 3 538 грн.
Hoco Геймпад Hoco GA32 Dragon for PS5 Black
MTA.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Ігровий джойстик геймпад Hoco GA32 Dragon for PS5 Black
MAUDAU (Київ)
2 490 грн.
← купити
Бездротовий ігровий геймпад HOCO GA32 для PS5 / PC / Android Bluetooth White
Rozetka.ua (Київ)
2 159 грн.
← купити
Hoco Геймпад Hoco GA32 Dragon for PS5 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Ігровий джойстик геймпад Hoco GA32 Dragon for PS5 White
MAUDAU (Київ)
← купити
Геймпад Hoco GA32 з підтримкою PS5, BT5.1, Type-C, 600mAh, white
Rozetka.ua (Київ)
2 363 грн.
← купити
Геймпад Hoco GA32 з підтримкою PS5, BT5.1, Type-C, 600mAh, black
Rozetka.ua (Київ)
2 321 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Dragon PS5 wireless gamepad GA32 |PS5, BT5.1, Dual Motor|
Rozetka.ua (Київ)
3 538 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Dragon PS5 wireless gamepad GA32 |PS5, BT5.1, Dual Motor| Black
Rozetka.ua (Київ)
2 945 грн.
← купити
Ігровий контролер HOCO Dragon PS5 wireless gamepad GA32 |PS5, BT5.1, Dual Motor| White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco GA32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ігровий маніпулятор Hoco GA32. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ігровий маніпулятор Hoco GA32 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія