шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco H61 Show за ціною від 254 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco H61 Show

Матеріал корпуса: пластик; Допустима діагональ ("): 7; Кріплення гаджета: магніт (MagSafe); Кріплення тримача: клейка поверхня; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
клейка поверхня
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
7 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
59x59x27 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 254  до 565 грн.
Hoco H61 Magnetic Ring Black
AKS.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Тримач для мобільного HOCO H61 Show folding ring magnetic car holder (dashboard) Black Metal Gray 6942007637619
Dendi.ua (Мукачево)
269 грн.
← купити
Hoco Тримач в авто Hoco H61 Show folding ring magnetic car holder (dashboard) Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Магнітний тримач для телефону в машину HOCO H61 на панель
Rozetka.ua (Київ)
355 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Magnetic For Ring Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
390 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Show Folding Ring магнітний, на торпедо, 4.5–7.0", сірий
Rozetka.ua (Київ)
564 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Magnetic For Ring Колір Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
271 грн.
← купити
Магнітний автотримач Hoco H61 Magnetic Ring Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
408 грн.
← купити
Магнітний автотримач Hoco H61 Magnetic Ring Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
361 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Magnetic For Ring Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач Hoco H61, Black - Gray
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Магнітний автотримач Hoco H61 Magnetic Ring із кріпленням чорно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
433 грн.
← купити
Магнітний автомобільний тримач Hoco H61 Show Folding Ring на панель приладів для смартфонів 4.5–7.0" Сірий
Rozetka.ua (Київ)
565 грн.
← купити
Автотримач для телефону Hoco H61 на торпедо/поверхню магнітний тримач (клейка основа) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
254 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Magnetic Ring
Rozetka.ua (Київ)
374 грн.
← купити
Автопідвіска Hoco H61 Show магнітний тримач для телефону, вантажопідйомність 1,4 кг, для панелі приладів автомобіля на 360°
Rozetka.ua (Київ)
407 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Magnetic Ring магнітний для смартфонів 4.5-7.0 дюймів чорно-сірий ABS пластик
Rozetka.ua (Київ)
432 грн.
← купити
Магнітний Тримач для Телефону в Машину Magsafe Hoco H61 на Торпеду Регульований Кут Нахилу Оберт 360 Підставка для Телефону
Rozetka.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Магнітний тримач Hoco Show H61 складне кільце для iPhone 12-16 (4.5-7 дюймів)
Rozetka.ua (Київ)
400 грн.
← купити
Автотримач для телефону HOCO H61 Show folding ring Black Metal Gray (6942007637619)
Rozetka.ua (Київ)
454 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач HOCO H61 Show |для телефону, від 4.5" до 7", складна конструкція, регульований кут нахилу, на
Rozetka.ua (Київ)
389 грн.
← купити
Автотримач для телефона Hoco H61 Show магнітний складний Чорний
Rozetka.ua (Київ)
426 грн.
← купити
Автотримач Hoco H61 Show folding ring magnetic car holder(dashboard) Чорний
Rozetka.ua (Київ)
323 грн.
← купити
Тримач для мобільного HOCO H61 Show folding ring magnetic car holder (dashboard) Black Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
337 грн.
← купити
Автотримач для телефону HOCO H61 Show folding ring Black Metal Gray (6942007637619)
Rozetka.ua (Київ)
436 грн.
← купити
Магнітний автомобільний тримач Hoco H61 Show Folding Ring на панель приладів для смартфонів 4.5–7.0" Сірий
Rozetka.ua (Київ)
503 грн.
← купити
Магнітний автотримач Hoco H61 Magnetic Ring Чорно-Сірий
Rozetka.ua (Київ)
418 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco H61 Show, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco H61 Show. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco H61 Show у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія