шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco H92 High за ціною від 359 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco H92 High

Матеріал корпуса: пластик; Допустима діагональ ("): 7; Кріплення гаджета: магніт; Кріплення тримача: присоска; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний / + настільний /
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
магніт
Допустима діагональ
7 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
71x71x42 мм
Вага
105 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 359  до 725 грн.
Hoco H92 Black
AKS.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Автоутримувач для телефону HOCO H92 High vacuum suction cup 6942007663861
Comtrading.ua (Київ)
611 грн.
← купити
Автотримач Hoco H92 High vacuum suction cup magnetic (universal) Black/Metal gray
MAUDAU (Київ)
← купити
Hoco Тримач в авто Hoco H92 High vacuum suction cup magnetic (universal) Black
MTA.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Автотримач для телефона HOCO H92 High vacuum suction cup magnetic holder(universal) Black Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
582 грн.
← купити
Магнітний універсальний тримач Hoco H92 тримач холдер для телефона в машину та на поверхні Чорний
MAUDAU (Київ)
482 грн.
← купити
Автотримач для телефона HOCO H92 High vacuum suction cup magnetic holder(universal) Black Metal Gray (6942007663861)
Rozetka.ua (Київ)
480 грн.
← купити
Автотримач для телефону HOCO H92 High vacuum suction cup magnetic holder (universal) Black Metal Gray (6942007663861)
Rozetka.ua (Київ)
481 грн.
← купити
Холдер Hoco H92 High vacuum suction cup magnetic holder(universal) Black
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Автотримач HOCO H92 High vacuum suction cup magnetic(universal) (Black / Metal gray) (249116)
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco H92 High, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco H92 High. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco H92 High у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія