шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (тип)
зубна щітка
іригатор
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити електрична зубна щітка Hoco HP64 за ціною від 547 грн.
Фото 12

Характеристики та опис Hoco HP64

Джерело живлення: від акумулятора; Дисплей; Індикатор зношення насадки; Таймер; Авторегулювання частоти; Частота обертань / вимітань (тис/хв): 33; відбілювання; глибоке чищення; делікатне чищення; Режимів щітки: 3; овальна для чутливих зубів; Насадки: стандартна овальна; Кількість насадок (шт.): 2; звукова
Колір
Тип
зубна щітка
Технологія чищення
зворотньо-вимітаюча
звукова
Кількість насадок
2 шт.
Режимів роботи щітки
3
Таймер
Джерело живлення
від акумулятора
Габарити
232x28x31 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  600 грн.    до  900 грн.

від 547  до 1 199 грн.
Hoco Електрична зубна щітка Hoco HP64 Acoustic wave electric toothbrush White
MTA.ua (Київ)
559 грн.
← купити
HOCO Hoco HP64 Acoustic White (6942007672788) 6942007672788
Kvshop.com.ua (Київ)
547 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO HP64 Acoustic wave electric toothbrush White (6942007672788)
Rozetka.ua (Київ)
628 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO HP64 Acoustic wave electric toothbrush White (6942007672788)
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO HP64 Acoustic wave electric toothbrush White (6942007672788)
Rozetka.ua (Київ)
702 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO HP64 Acoustic 2000 mAh, White
Rozetka.ua (Київ)
903 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO Acoustic wave electric toothbrush HP64 IPX7 |3 Mode| White
Rozetka.ua (Київ)
832 грн.
← купити
Зубна щітка електрична Hoco HP64 Acoustic звукова (акустична) технологія 2000 mAh Білий
Rozetka.ua (Київ)
707 грн.
← купити
Електрична зубна щітка HOCO HP64 Acoustic wave electric toothbrush IPX7 2000mAh White (6942007672788)
Rozetka.ua (Київ)
750 грн.
← купити
Електрична зубна щітка Hoco HP64 Acoustic Wave Electric Toothbrush White
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HP64, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електрична зубна щітка Hoco HP64. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електрична зубна щітка Hoco HP64 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія