шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (кріплення тримача)
зажим на воздуховод и присоска
прищепка на воздуховод
на панель приладів
у підсклянник
у CD-слот
на дзеркало заднього виду
Каталог товарів

Ціни39Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити тримач / авто зарядка Hoco HW30 Crown за ціною від 319 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Hoco HW30 Crown

Матеріал корпуса: пластик; Кабель у комплекті: USB C - USB C; Допустима діагональ ("): 7; Кріплення гаджета: магніт (MagSafe); Кріплення тримача: гачок на повітропровід; Бездротова зарядка (Вт): 15; Призначення: автомобільний
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
гачок на повітропровід
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Допустима діагональ
7 "
Порт підключення кабелю
USB C
Кабель у комплекті
USB C - USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
98x60x99 мм
Вага
80 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  325 грн.    до  600 грн.

від 319  до 720 грн.
Автотримач Magnetic Wireless MagSafe Hoco HW30 Crown vent Black
Pocketstore.ua (Київ)
632 грн.
← купити
Hoco HW30 4.5 - 7" Magnetic Ring Wireless 15W Black
AKS.ua (Київ)
329 грн.
← купити
Автоутримувач для телефону HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray 6942007646925
Comtrading.ua (Київ)
577 грн.
← купити
Автотримач Hoco HW30 Crown Qi 15W Black
Skay.ua (Одеса)
399 грн.
← купити
Тримач Hoco Crown magnetic wireless charging Car holder air outlet HW30 4.5-7" 15W
MAUDAU (Київ)
427 грн.
← купити
Hoco Тримач в авто Hoco HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray
MTA.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефона з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Автотримач для телефону із БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076
Rozetka.ua (Київ)
445 грн.
← купити
Автотримач для телефону HOCO HW30 Crown magnetic Wireless Charging Car Holder (Air Outlet) Black Metal Gray (6942007646925)
Rozetka.ua (Київ)
416 грн.
← купити
Автотримач для телефона з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (694200764
Rozetka.ua (Київ)
430 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач з бездротовою зарядкою HOCO HW30 Чорний для смартфонів 4,5–7 дюймів 15 Вт на вентиляційну реш
Rozetka.ua (Київ)
656 грн.
← купити
Автотримач Magnetic Wireless MagSafe Hoco HW30 Crown vent Black
Rozetka.ua (Київ)
711 грн.
← купити
Тримач HOCO Crown magnetic wireless charging Car holder (air outlet) HW30 |4.5-7", 15W| black
Rozetka.ua (Київ)
543 грн.
← купити
Автотримач для телефона з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (694200764
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефона з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Тримач HOCO Crown magnetic wireless charging Car holder (air outlet) HW30 |4.5-7", 15W|
Rozetka.ua (Київ)
513 грн.
← купити
Тримач HOCO Crown magnetic wireless charging Car holder (air outlet) HW30 |4.5-7", 15W| чорний
Rozetka.ua (Київ)
463 грн.
← купити
Тримач для мобільного з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076469
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Автоутримувач Hoco HW30 Crown Qi 15W Black
Rozetka.ua (Київ)
319 грн.
← купити
Автотримач для телефону із БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076
Rozetka.ua (Київ)
720 грн.
← купити
Автотримач для телефону з БЗП HOCO HW30 Crown Magnetic Wireless Charging Car Holder Black
Rozetka.ua (Київ)
383 грн.
← купити
Автотримач для телефону магнітний з бездротовою зарядкою Hoco HW30 на дефлектор 15W Чорний
Rozetka.ua (Київ)
346 грн.
← купити
Універсальний автотримач HOCO HW30 Crown з магнітним кріпленням та бездротовою зарядкою
Rozetka.ua (Київ)
361 грн.
← купити
Автомобільний тримач для смартфона Hoco HW30 Crown Black/Metal Gray (6942007646925)
Rozetka.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Автотримач для телефону із БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076
Rozetka.ua (Київ)
371 грн.
← купити
Тримач для телефону автотримач HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder air outlet Black (6942007646925)
Rozetka.ua (Київ)
500 грн.
← купити
Автотримач для телефону із БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076
Rozetka.ua (Київ)
638 грн.
← купити
Автотримач для телефона HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (6942007646925)
Rozetka.ua (Київ)
613 грн.
← купити
Автотримач для телефону з БЗП HOCO HW30 Crown Magnetic Wireless Charging Car Holder Black
Rozetka.ua (Київ)
492 грн.
← купити
Автотримач для телефону HOCO HW30 Crown magnetic Wireless Charging Car Holder (Air Outlet) Black Metal Gray (6942007646925)
Rozetka.ua (Київ)
467 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач Hoco HW30 Crown |для телефону, від 4.5" до 7", з функцією бездротової зарядки 15 Вт, USB Type
Rozetka.ua (Київ)
529 грн.
← купити
Утримувач HOCO Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) HW30 |4.5-7", 15W|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автотримач для телефону з БЗП HOCO HW30 Crown Magnetic Wireless Charging Car Holder Black
Rozetka.ua (Київ)
381 грн.
← купити
Автотримач для телефона Hoco HW30 Crown magnetic wireless charging car holder Чорний
Rozetka.ua (Київ)
505 грн.
← купити
Бездротовий АЗП Hoco HW30 Crown magnetic wireless charging car holder Чорний
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
Автотримач для телефона з БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray
Rozetka.ua (Київ)
434 грн.
← купити
Автомобільний тримач із бездротовою зарядкою Hoco HW30 Crown magnetic (air outlet) 15W Black
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Автотримач для телефону із БЗП HOCO HW30 Crown magnetic wireless charging car holder (air outlet) Black Metal Gray (69420076
Rozetka.ua (Київ)
606 грн.
← купити
Автомобільний магнітний тримач з бездротовою зарядкою HOCO HW30, 15 Вт, на вентиляційну решітку, 4.5–7", Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HW30 Crown, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: тримач / авто зарядка Hoco HW30 Crown. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на тримач / авто зарядка Hoco HW30 Crown у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія