шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP Victus 15-fb3000 [15-fb3026nw]

Конфігурації і ціни 2147Відгуки  Обговорення5Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw) за ціною від 40480 грн.
Відео 5Фото 17

Серия HP Victus 15-fb3000

Модифікації HP Victus 15-fb3000 76
Где купить? [15-fb3026nw]
Характеристики [15-fb3026nw]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
4.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
358x255x24 мм
Вага
2.29 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  42000 грн.    до  57500 грн.
Acer Nitro V 16 ANV1...
ANV16-42-R7D K
від 47 407 грн.
HP Victus 16-s0000
16-S0017UA
від 51 449 грн.
ANV16-42-R67 K
від 47 399 грн.
Acer Nitro V 15 ANV1...
ANV15-42-R23 W
від 49 999 грн.
ANV16-41-R99 U
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R2Q 8
від 49 499 грн.
ANV15-41-R5D Y
від 52 630 грн.
ANV15-42-R2D H
від 45 499 грн.
ANV16-41-R6A 0
від 52 999 грн.
ANV16-42-R61 T
HP Victus 15-fb2000
15-fb2006ua
від 48 999 грн.
ANV15-42-R4D B
від 43 249 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3045ua
від 53 699 грн.
HP Victus 16-s0000
16-s0274nw
від 47 200 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2004ua
від 54 999 грн.
MSI Katana GF66 11UE
GF66 11UE-639XUA
від 55 000 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3026ua
від 41 999 грн.
HP Victus 15-fb2000
15-fb2013ua
від 45 999 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3041nw
від 42 999 грн.
ANV16-41-R72 8
від 40 800 грн.
ANV15-41-R8Y S
від 44 999 грн.
MSI Bravo 15 C7VE
158N11048
Acer Nitro 5 AN515-46
AN515-46-R1Z T
від 43 999 грн.
ANV15-42-R7Q J
HP Victus 15-fb2000
15-fb2864nw
від 43 000 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3044ua
HP Victus 15-fb0000
15-FB0513NW
від 51 399 грн.
HP Victus 15-fb3000
15-fb3085ua
HP Victus 15-fb3000
15-fb3086ua
HP Victus 15-fb3000
15-fb3052nw
від 53 130 грн.

PriceHub AI18 січня 2026, 15:59
Ноутбук [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) має тепловиділення процесора 45 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, де вказано, що тепловиділення процесора Ryzen 5 становить 45 Вт.]
Микола КорчE-Katalog AI18 січня 2026, 16:20
А відеокарти?
яке тепловиділення Читать...
PriceHub AI18 січня 2026, 16:21
Тепловиділення відеокарти NVIDIA GeForce RTX 3050 в ноутбуку [HP Victus 15-fb3000](%id:2925051%) становить 35 Вт.
[Ця інформація була отримана з характеристик продукту, зазначених у системі E-Katalog. Відеокарта RTX 3050 має тепловиділення 35 Вт, що є важливим показником для оцінки енергоспоживання та охолодження ноутбука.]
від 40 480  до 63 255 грн.
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA)
iTMag.ua (Київ)
41 199 грн.
← купити
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Victus 15-fb3026nw Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (C38YXEA) C38YXEA
Openshop.ua (Київ)
43 108 грн.
← купити
HP VICTUS 15-fb3026nw (C38YXEA) C38YXEA
Geekabyte.com.ua (Київ)
46 900 грн.
← купити
HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Mobileplanet.ua (Одеса)
40 480 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 15-fb3026nw (C38YXEA) Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050
Technoshark.com.ua (Луцьк)
46 495 грн.
← купити
HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050 15-fb3026nw (C38YXEA)
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
43 450 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 15-fb3026nw (C38YXEA) Ryzen 5 240/16GB/512 RTX5050
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
44 814 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512+512 RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Rozetka.ua (Київ)
46 291 грн.
← купити
Ноутбук HP VICTUS 15 Ryzen 5 240/16GB/512/Win11X RTX5050 (15-fb3026nw (C38YXEA))
Technoshark.com.ua (Луцьк)
53 096 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 15-fb3026nw, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP Victus 15-fb3000 (15-fb3026nw) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія