шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [885M8EA]

Конфігурації і ціни 280Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885M8EA) за ціною від 31922 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 15
Где купить? [885M8EA]
Характеристики [885M8EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
+
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
419x540x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  36000 грн.    до  42000 грн.
Artline Home G43
G43v33Win
від 36 297 грн.
Artline Home G43
G43v29Win
від 37 575 грн.
Artline Business B14...
B12v31Win+V2 4F75-IPS
від 40 041 грн.
Artline Home G43
G43v22Win
Artline Business M65
M65v24
від 38 658 грн.
Artline Home GL43
GL43v04
від 35 962 грн.
Artline Business G46...
G46v22Win
від 37 092 грн.
Artline Home G43
G43v34Win
від 39 373 грн.
Lenovo IdeaCentre AI...
F0HN00HQUO
від 34 899 грн.
Artline Home G41
G41v28Win
від 34 479 грн.
Artline Business M66
M66v05Win
від 37 338 грн.
Artline Home G41
G41v23Win
від 36 081 грн.
Artline Home G43
G43v24
від 36 757 грн.
Artline Home GL41
GL41v02
Artline Home GL41
GL41v05
від 37 937 грн.
Artline Home G43
G43v31
від 38 150 грн.
Acer Aspire C24-1300
DQ.BL0ME.00L
від 34 399 грн.
Artline Business M63
M63v08Win
від 36 619 грн.
G46v25Win
від 38 059 грн.
Artline Home G41
G41v29Win
Artline Business M66
M66v18Win
від 37 838 грн.
F0HN008YUO
від 38 727 грн.
Artline Home GL43
GL43v01
від 35 655 грн.
Artline Home G43
G43v23Win
від 39 291 грн.
Artline Home GL41
GL41v01Win
від 39 289 грн.
F0HR004AUO
Artline Business M65
M65v06Win
від 39 777 грн.
Artline Home G41
G41v30
від 35 243 грн.
Artline Business M66
M66v06
Artline Business M63
M63v04Win
від 35 031 грн.

від 31 922  до 48 393 грн.
Моноблок HP 240-G10 (885M8EA) 885M8EA
Artline.ua (Київ)
37 531 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) 885M8EA
Openshop.ua (Київ)
31 922 грн.
← купити
Моноблок Hp 240 G10 (885M8EA) Ua
Цифра (Київ)
37 941 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1335U, 8, 512, WiFi, кл+м (885M8EA) 885M8EA
Itbox.ua (Київ)
38 715 грн.
← купити
HP 885M8EA
Mallprix.com (Київ)
38 941 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Iron Gray 885M8EA
Click.ua (Київ)
39 161 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1335U, 8, 512, WiFi, кл+м (885M8EA) 885M8EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
HP 240-G10 (885M8EA) Black 240-G10(885M8EA)Black
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 885M8EA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
39 770 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (885M8EA) Black 885M8EA
Vodafone.ua (Київ)
38 599 грн.
← купити
Комп'ютер персональний моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 8GB, F512GB, UMA, WiFi, кл+м, 3р, DOS, чорний 8
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 240-G10 23.8" FHD IPS AG, Intel i5-1335U, 8GB, F512GB, UMA, WiFi, 885M8EA
ШО (Київ)
40 504 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1335U, 8, 512, WiFi, кл+м (885M8EA) 885M8EA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (885M8EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Компьютер HP 240 G10 AiO / i5-1335U, 8, 512, WiFi, кл+м (885M8EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
38 615 грн.
← купити
HP 240-G10 (885M8EA) — Моноблок, 23.8", DDR4 SO-DIMM 8 ГБ, SSD 512 ГБ без ОС, Intel Core i5-1335U, 1.3 ГГц, 10 ядер 885M8EA
Comtrade.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 776 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Iron Gray 885M8EA
icom.net.ua (Київ)
← купити
HP Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Black 23.8
MTA.ua (Київ)
39 099 грн.
← купити
HP 240-G10 8/512GB (885M8EA) 885m8ea
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Shell Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (885M8EA) Iron Gray
Rozetka.ua (Київ)
48 393 грн.
← купити
Комп'ютер HP 240 G10 AiO / i5-1335U, 8, 512, WiFi, кл+м (885M8EA)
Rozetka.ua (Київ)
43 917 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 i5-1335U/8Gb/SSD512Gb/Cam/DOS Iron Gray (885M8EA)
Rozetka.ua (Київ)
47 010 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP 885M8EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885M8EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (885M8EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія