шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 465 G11 [A1RM8UT]

Конфігурації і ціни 40Відгуки  Обговорення1Корисне19Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UT) за ціною від 40014 грн.
Відео 23Фото 7

Серия HP ProBook 465 G11

Модифікації HP ProBook 465 G11 11
Характеристики [A1RM8UT]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.74 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  52500 грн.

Спецификация HP ProBook 465 G11
Руководство пользователя HP ProBook 465 G11
від 40 014  до 57 421 грн.
Ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UT) 32GB/1TB Custom A1RM8UT
Sota.store (Київ)
40 014 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UT) (Новий, ПДВ, договір, опт від 5 шт) Новий, ПДВ, договір, опт від 5 шт
Dkt.ua (Київ)
57 421 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UTcustom) Silver
Rozetka.ua (Київ)
46 149 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A1RM8UT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 465 G11 (A1RM8UT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія