шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 465 G11 [A38DVET]

Конфігурації і ціни 26Відгуки  Обговорення1Корисне19Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 465 G11 (A38DVET) за ціною від 55506 грн.
Відео 23Фото 7

Серия HP ProBook 465 G11

Модифікації HP ProBook 465 G11 10
Характеристики [A38DVET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.74 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  52500 грн.    до  75000 грн.

Спецификация HP ProBook 465 G11
Руководство пользователя HP ProBook 465 G11
від 55 506  до 77 854 грн.
Ноутбук HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/16GB/512/Win11P (A38DVET) A38DVET
Openshop.ua (Київ)
55 506 грн.
← купити
HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/16GB/512/Win11P A38DVET
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
56 006 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/16GB/1TB/Win11P (A38DVET)
Rozetka.ua (Київ)
68 281 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/32GB/512/Win11P (A38DVET)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/16GB/512/Win11P (A38DVET)
Rozetka.ua (Київ)
58 707 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 465 Ryzen 7-7735U/32GB/1TB/Win11P (A38DVET)
Rozetka.ua (Київ)
77 854 грн.
← купити
Ноутбук Hp ProBook 465 G11, (A38DVET) AMD Ryzen 7 7735U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 / сріблястий
Rozetka.ua (Київ)
61 706 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A38DVET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 465 G11 (A38DVET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 465 G11 (A38DVET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія