шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 [B9ZK2ET]

Конфігурації і ціни 1223Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) за ціною від 55866 грн.
Відео 4Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1a 16

Модифікації HP ProBook 4 G1a 16 42
Где купить? [B9ZK2ET]
Характеристики [B9ZK2ET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
DOS
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  67500 грн.

від 55 866  до 72 248 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Moyo.ua (Київ)
57 799 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Artline.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R7-250, 16GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий B9ZK2ET
ШО (Київ)
61 431 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a Pike Silver (B9ZK2ET) B9ZK2ET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
HP Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET) Pike Silver
MTA.ua (Київ)
59 799 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16 Pike Silver (B9ZK2ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) Silver B9ZK2ET
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) Probook 4 G1a (B9ZK2ET)
Denika.ua (Харків)
58 557 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a B9ZK2ET Pike Silver - 16" IPS 60 Гц / AMD Ryzen 7 / 250 / DDR5 16 ГБ / PCI-E SSD 512 ГБ / Radeon Gr
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET) Pike Silver
Soho.com.ua (Київ)
59 349 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Openshop.ua (Київ)
60 359 грн.
← купити
Ноутбук Hp Probook 4-G1a (B9ZK2ET) Ua
Цифра (Київ)
← купити
HP B9ZK2ET
Mallprix.com (Київ)
59 254 грн.
← купити
HP Probook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Luckylink.kiev.ua (Київ)
57 093 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) B9ZK2ET
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" (B9ZK2ET) Silver B9ZK2ET
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R7-250, 16GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий B9ZK2ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R7-250, 16GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий (B9ZK2ET)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) Silver B9ZK2ET
icom.net.ua (Київ)
55 866 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) Pike Silver B9ZK2ET
Telemart.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET)
Tv-mir.com.ua (Київ)
57 134 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16 (B9ZK2ET) UA B9ZK2ET
Sota.store (Київ)
58 921 грн.
← купити
Ноутбук HP 16" Probook 4 G1a (WUXGA IPS) /AMD R7-250 /16GB /F512GB /UMA /DOS /сріблястий B9ZK2ET
Hns.com.ua (Львів)
56 239 грн.
← купити
HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET) Pike Silver Probook4-G1a(B9ZK2ET)PikeSilver
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) EU
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
57 086 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4-G1a 1920x1200 IPS/Ryzen 7-250/16GB/512SSD/UMA/DOS/Silver (B9ZK2ET)
MAUDAU (Київ)
60 862 грн.
← купити
HP Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R7-250, 16GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий E-B9ZK2ET
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4-G1a 1920x1200 IPS/Ryzen 7-250/16GB/512SSD/UMA/DOS/Silver (B9ZK2ET) B9ZK2ET
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) Pike Silver
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
61 595 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (brnB9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
68 376 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a (B9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
60 159 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4-G1a 16" WUXGA IPS, AMD R7-250, 16GB, F512GB, UMA, DOS, сріблястий (B9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
72 248 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
65 144 грн.
← купити
Ноутбук HP 16 ProBook 4-G1a 1920x1200 IPS/Ryzen 7-250/16GB/512SSD/UMA/DOS/Silver (B9ZK2ET)
Rozetka.ua (Київ)
61 166 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1a (B9ZK2ET) HP B9ZK2ET 928172
Rozetka.ua (Київ)
63 579 грн.
← купити
Ноутбук 16" HP ProBook 4 G1a AI (B9ZK2ET) Pike Silver, AMD Ryzen 7 250, 16GB, 512GB, Win11P
Rozetka.ua (Київ)
70 273 грн.
← купити
Ноутбук 16" HP ProBook 4 G1a AI (B9ZK2ET) Pike Silver, AMD Ryzen 7 250, 16GB, 512GB, DOS
Rozetka.ua (Київ)
60 805 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B9ZK2ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1a 16 (B9ZK2ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія