шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One [A54YZET]

Конфігурації і ціни 266Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (A54YZET) за ціною від 65815 грн.
Фото 4

Серия HP ProOne 240 G10 All-in-One

Модифікації HP ProOne 240 G10 All-in-One 14
Где купить? [A54YZET]
Характеристики [A54YZET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Intel Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
419x541x184 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  75000 грн.

від 65 815  до 83 308 грн.
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 (A54YZET) A54YZET
Artline.ua (Київ)
66 999 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (A54YZET) A54YZET
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (A54YZET) A54YZET
Openshop.ua (Київ)
67 792 грн.
← купити
HP A54YZET
Mallprix.com (Київ)
68 345 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / Ultra7 155U, 32, 512, Cam, WiFi, K&M, HAS, W11Pro (A54YZET) A54YZET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" (A54YZET) Black A54YZET
Vodafone.ua (Київ)
66 255 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (A54YZET) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
67 357 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP ProOne 240 G10 Ultra7 155U/32Gb/SSD512Gb/Cam/K&M/WiFi/W11Pro/3y.w A54YZET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / Ultra7 155U, 32, 512, Cam, WiFi, K&M, HAS, W11Pro (A54YZET) A54YZET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 Black (A54YZET)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 (A54YZET) Black A54YZET
icom.net.ua (Київ)
65 815 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 (A54YZET)
Tv-mir.com.ua (Київ)
66 249 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP A54YZET
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
69 400 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 Ultra7 (A54YZET) ProOne240G10Ultra7(A54YZET)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U7-155U/32GB/512SSD/UMA/W11P (A54YZET)
MAUDAU (Київ)
70 438 грн.
← купити
HP Моноблок HP ProOne 240 G10 (A54YZET) 23.8
MTA.ua (Київ)
68 399 грн.
← купити
HP ProOne 240 G10 Black (A54YZET) a54yzet
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U7-155U/32GB/512SSD/UMA/W11P (A54YZET) A54YZET
Compx.ua (Київ)
66 893 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" Intel Core Ultra 7 155U 32GB SSD 512GB WiFi Windows 11 Pro Gray (A54YZET)
Rozetka.ua (Київ)
83 308 грн.
← купити
Комп'ютер HP ProOne 240 G10 AiO / Ultra7 155U, 32, 512, Cam, WiFi, K&M, HAS, W11Pro (A54YZET)
Rozetka.ua (Київ)
77 425 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 ProOne 240 G10 FHD IPS/Intel U7-155U/32GB/512SSD/UMA/W11P (A54YZET)
Rozetka.ua (Київ)
70 788 грн.
← купити
Моноблок HP ProOne 240 G10 23.8" Intel Core Ultra 7 155U 32GB SSD 512GB WiFi Windows 11 Pro Gray (A54YZET)
Rozetka.ua (Київ)
79 882 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A54YZET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (A54YZET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP ProOne 240 G10 All-in-One (A54YZET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія