шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i [A55P3ET]

Конфігурації і ціни 70Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55P3ET) за ціною від 94461 грн.
Фото 5

Серия HP EliteStudio 8 G1i

Модифікації HP EliteStudio 8 G1i 3
Где купить? [A55P3ET]
Характеристики [A55P3ET]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
27 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Чипсет
Intel Q870
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Intel Graphics
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
280 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
319х540х53 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  110000 грн.

від 94 461  до 124 748 грн.
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i Black/Silver (A55P3ET) A55P3ET
FOXTROT.UA (Київ)
99 799 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i Touch AiO / U7 265, 32, 1TB, K&M, Cam, WiFi, HAS, W11Pro64 (A55P3ET) A55P3ET
Itbox.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i (A55P3ET) Black/Silver A55P3ET
Click.ua (Київ)
← купити
HP EliteStudio 8 G1i TS U7 265 (A55P3ET)
Tehnomart.com (Київ)
98 502 грн.
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 All-in-One G1i 23.8" (A55P3ET) Pike Silver A55P3ET
Vodafone.ua (Київ)
98 699 грн.
← купити
Моноблок 23.8'' HP EliteStudio 8 G1i TS U7 265/32GB/SSD1TB/K&M/cam/WiFi/HAS/W11Pro64 A55P3ET
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i Touch AiO / U7 265, 32, 1TB, K&M, Cam, WiFi, HAS, W11Pro64 (A55P3ET) A55P3ET
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i Touch AiO / U7 265, 32, 1TB, K&M, Cam, WiFi, HAS, W11Pro64 (A55P3ET) A55P3ET
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i (A55P3ET) Black/Silver A55P3ET
icom.net.ua (Київ)
94 461 грн.
← купити
Моноблок HP EliteStudio 8 G1i TS Black/Silver (A55P3ET)
Citrus.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP A55P3ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55P3ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP EliteStudio 8 G1i (A55P3ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія