шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP 24-cr10 All-in-One [AE0P5EA]

Конфігурації і ціни 54Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер HP 24-cr10 All-in-One (AE0P5EA) за ціною від 49562 грн.
Фото 7

Серия HP 24-cr10 All-in-One

Модифікації HP 24-cr10 All-in-One 2
Где купить? [AE0P5EA]
Характеристики [AE0P5EA]
Колір
Тип
моноблок
Діагональ екрана
23.8 "
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9) пікс.
Тип матриці
IPS
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
Iris Xe Graphics
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
2.0
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
DOS
Габарити (ВхШхГ)
485x541x186 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  57500 грн.

від 49 562  до 60 228 грн.
Комп'ютер HP 24-cr1002ua AiO / Ultra7-155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (AE0P5EA) AE0P5EA
Itbox.ua (Київ)
52 739 грн.
← купити
HP AE0P5EA
Mallprix.com (Київ)
52 506 грн.
← купити
Моноблок 23.8" HP All-in-One (AE0P5EA) AE0P5EA
Moyo.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP AiO 24-cr1002ua (AE0P5EA) Shell White AE0P5EA
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP 24-cr1002ua AiO / Ultra7-155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (AE0P5EA) AE0P5EA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Компьютер HP 24-cr1002ua AiO / Ultra7-155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (AE0P5EA)
Q-techno.com.ua (Київ)
52 639 грн.
← купити
Моноблок HP 24-cr1002ua (AE0P5EA) 24-cr1002ua (AE0P5EA)
Denika.ua (Харків)
52 999 грн.
← купити
Моноблок 23.8" HP 24-cr1002ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD512Gb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White AE0P5EA
Comtrading.ua (Київ)
53 249 грн.
← купити
Моноблок 23.8" HP 24-cr1002ua AiO Ultra7-155U, 16Gb, SSD512Gb, WiFi, Cam, K&M, DOS, Shell White AE0P5EA
ШО (Київ)
57 751 грн.
← купити
HP AE0P5EA — Моноблок 23.8" HP 24-cr1002ua AiO Ultra7-155U/16Gb/SSD512Gb/WiFi/Cam/K&M/DOS/Shell White
Comtrade.ua (Київ)
55 712 грн.
← купити
Комп'ютер HP 24-cr1002ua AiO / Ultra7-155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (AE0P5EA) AE0P5EA
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP AiO 24-cr1002ua (AE0P5EA) Shell White AE0P5EA
icom.net.ua (Київ)
49 562 грн.
← купити
Моноблок HP All-in-One 24-cr1002ua Shell White (AE0P5EA)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Моноблок HP All-in-One 23.8" White (AE0P5EA) UA AE0P5EA
Sota.store (Київ)
56 370 грн.
← купити
HP Моноблок HP 24-cr1002ua Shell White 23.8 (AE0P5EA)
MTA.ua (Київ)
53 099 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 All-in-One 24-cr1002ua FHD IPS/Intel U7-155U/16GB/512SSD/UMA/DOS/White (AE0P5EA) AE0P5EA
Compx.ua (Київ)
52 269 грн.
← купити
Моноблок HP 24-CR1002ua (AE0P5EA)
Rozetka.ua (Київ)
54 589 грн.
← купити
Комп'ютер HP 24-cr1002ua AiO / Ultra7-155U, 16, 512, WiFi, Cam, K&M (AE0P5EA)
Rozetka.ua (Київ)
60 228 грн.
← купити
Моноблок HP 23.8 All-in-One 24-cr1002ua FHD IPS/Intel U7-155U/16GB/512SSD/UMA/DOS/White (AE0P5EA)
Rozetka.ua (Київ)
55 316 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP AE0P5EA, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP 24-cr10 All-in-One (AE0P5EA). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP 24-cr10 All-in-One (AE0P5EA) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія