шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 [B14F6AVV2]

Конфігурації і ціни 679Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (B14F6AVV2) за ціною від 83699 грн.
Відео 13Фото 16

Серия HP EliteBook 6 G1a 14

Модифікації HP EliteBook 6 G1a 14 24
Характеристики [B14F6AVV2]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen AI
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
319x224x17 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV3
від 77 975 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV1
від 74 553 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV9
від 68 950 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV8
від 65 613 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV11
від 77 694 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV5
від 74 357 грн.
HP EliteBook 6 G1a 14
AY4Z7AVV12
HP EliteBook 6 G1a 14
C51N4ET
від 60 013 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
C51HCET
від 73 300 грн.
HP ZBook 8 G1a 14
B30J5ES
від 77 069 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTOPB1425586 0
від 79 740 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV3
від 75 225 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH5ET
від 77 178 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV5
від 73 422 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH6ET
BTO507PB1425 5EMEA
від 71 284 грн.
BTO606PB1425 5EMEA
від 68 665 грн.
HP ZBook 8 G1a 14
A3ZW1ET
від 91 306 грн.
HP ZBook 8 G1a 14
A3ZT3ET
від 87 643 грн.
HP EliteBook 8 G1a 14
C51GTET
від 67 340 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV2
від 70 066 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
AX6J0AVV6
від 66 839 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZF9ET
від 92 496 грн.
HP ProBook 4 G1a 14
B9ZH4ET
від 67 499 грн.
BTOPB1425586 1
від 96 574 грн.
HP ZBook 8 G1a 14
A3ZW2ET
від 99 506 грн.
BTO507PB1425 5EMEA400NIT
від 100 806 грн.
HP ZBook 8 G1a 14
A3ZW0ET
від 101 506 грн.
Dell Pro 14 PC14255
BTO603PC1425 5EMEA
від 65 649 грн.
HP EliteBook 645 G11
A38D8ET
від 61 100 грн.

від 83 699  до 92 069 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 Pike Silver (B14F6AVV2) EliteBook 6 G1a 14 Pike Silver (B14F6AVV2)
Denika.ua (Харків)
83 699 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14" Silver (B14F6AVV2) 894823
Skay.ua (Одеса)
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 Pike Silver (B14F6AVV2)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP 14 EliteBook 6 G1a WUXGA IPS/Ryzen 7 AI 350/32GB/1TB/Radeon/DOS (B14F6AVV2)
MAUDAU (Київ)
88 135 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1a (B14F6AVV2) HP B14F6AVV2 916256
Rozetka.ua (Київ)
92 069 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B14F6AVV2, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (B14F6AVV2). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1a 14 (B14F6AVV2) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія