шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 [C51MTET]

Конфігурації і ціни 1662Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51MTET) за ціною від 48744 грн.
Відео 15Фото 12

Серия HP ProBook 4 G1i 16

Модифікації HP ProBook 4 G1i 16 62
Где купить? [C51MTET]
Характеристики [C51MTET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
24 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  49000 грн.    до  67500 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C51M1ET
від 48 744 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C51G4ET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
CV0Z3UA
від 53 460 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C51LSET
від 60 013 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C7GF2ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
AT7K2AVV9
від 54 086 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC82T
від 59 670 грн.
HP ProBook 460 G11
A1LH5UT
від 55 643 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C7GF0ET
від 52 226 грн.
HP ProBook 460 G11
9Y7B6ET
від 64 830 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
AD2L5ET
від 57 630 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC81T
від 50 830 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC83T
від 64 090 грн.
HP EliteBook 660 G11
A37VYET
від 58 660 грн.
HP ProBook 460 G11
AD1J4ET
від 50 430 грн.
HP ProBook 460 G11
A23BCEA
від 55 130 грн.
HP ProBook 460 G11
9Y7S7ET
від 41 999 грн.
Samsung Galaxy Book5...
NP750XHD-KB1 US
від 47 996 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
AV3Z0AVV2
від 57 159 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21SK0076RA
від 50 315 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
AV3Y4AVV2
від 52 055 грн.
21SK0080RA
від 40 320 грн.
21MS0094PB
від 52 300 грн.
21MS005BRA
від 55 999 грн.

від 48 744  до 72 082 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET) C51MTET
Openshop.ua (Київ)
48 744 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
53 096 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
51 176 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
50 964 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MTET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
55 751 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
62 390 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
65 044 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MTET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
53 735 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
60 134 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
62 693 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
53 513 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/48GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
62 434 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
54 150 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/48GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
65 620 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
56 699 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
61 782 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
58 840 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
69 140 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
72 082 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
56 038 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/512/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/24GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
65 847 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i Ultra 7-255U/32GB/1TB/Win11P (C51MTET)
Rozetka.ua (Київ)
68 649 грн.
← купити
Ноутбук HP ProBook 4 G1i (C51MTET), 16" / 1920 x 1200px / IPS / Ultra 7-255U / RAM 24 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 11 Professio
Rozetka.ua (Київ)
67 630 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51MTET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51MTET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1i 16 (C51MTET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія