шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 [C51FTET]

Конфігурації і ціни 734Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET) за ціною від 69002 грн.
Відео 15Фото 17

Серия HP EliteBook 6 G1i 16

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP EliteBook 6 G1i 16 28
Характеристики [C51FTET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
1.3 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x251x17 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  105000 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GRET
від 75 666 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GJET
від 71 284 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GPET
від 60 013 грн.
Lenovo ThinkBook 16 ...
21SK008PPB
HP ProBook 4 G1i 16
AD2L3ET
від 78 230 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C7GF3ET
від 73 316 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C51MLET
від 65 085 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C51MNET
від 66 213 грн.
Lenovo ThinkPad T16 ...
21MN0059PB
від 83 999 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC84T
від 79 740 грн.
21MN00B8RI
від 78 030 грн.
Acer TravelMate P4 1...
NX.BFKEP.003
від 77 430 грн.
HP ZBook 8 G1i 16
B30JQES
від 88 799 грн.
21MN004CPB
від 73 999 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
AT7K7AVV21
від 68 995 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC85T
від 96 574 грн.
21MN007XPB
від 70 550 грн.
HP EliteBook 660 G11
A23JKEA
від 69 500 грн.
HP ProBook 460 G11
A38DPET
від 50 846 грн.
HP EliteBook 660 G11
A37WVET
від 67 799 грн.
21MS007XPB
від 59 885 грн.
21MQS0F900
від 81 500 грн.

Потужний, надійний бізнес-ноутбук, що відчутно кращий за дешевші моделі
9 грудня 2025, 22:37 #
Переваги:Міцний алюмінієвий корпус, преміальна збірка та строгий дизайн серії EliteBook.

Потужний Intel Core Ultra 7 255H із AI-прискорювачем для щоденних задач і відеоконференцій.

Великий 16:10 дисплей — зручний для роботи з документами, таблицями та багатовіконністю.

Повний набір портів: Thunderbolt 4 (×2), USB-A (×2), HDMI 2.1, RJ-45.

Зручна клавіатура з NumPad — ідеальна для аналітиків, бухгалтерів, офісних задач.

Швидкий SSD та 16 ГБ DDR5 — хороший баланс для роботи.

Intel Arc Graphics 140T — істотний приріст графічної продуктивності проти старих UHD/Iris.

Тривала автономність і зарядка через USB-C (Power Delivery).

Wi-Fi 7 — максимальна швидкість у сучасних мережах.

Недоліки:Яскравість 300 ніт — достатньо для офісу, але мало для роботи на вулиці.

Вага 1,75 кг — не ультралегкий варіант для постійних поїздок.

Відсутність Windows у комплекті — потрібно докуповувати окремо.

16 ГБ RAM без другого модуля — не максимальна продуктивність у багатопотокових задачах.

Дисплей не підходить для професійної роботи з кольором.

Коментар:HP EliteBook 6 G1i 16 — це ноутбук, який робить відчутною різницю між «звичайними» 15–25 тисячними моделями та справжнім бізнес-класом. Тут зібрано саме те, що потрібно людині, яка багато працює за комп’ютером: міцний корпус, надійність, стабільність, прогнозованість у навантаженні та відчутно більшу швидкість роботи. У центрі системи — процесор Intel Core Ultra 7 255H, який не лише швидший, а й має окремий блок NPU для AI-обчислень. Це реально впливає на повсякденність: відеодзвінки стають чіткішими, фон приглушується, камера коригує зображення, а система загалом працює плавніше, не навантажуючи CPU.

Графіка Intel Arc 140T — важливий бонус. Вона забезпечує прискорення у фото/відеоредакторах, кращу роботу браузера, можливість запускати легкий монтаж і навіть 3D-сцени базового рівня. На старих UHD такі задачі просто «задихалися».

На практиці цей ноутбук відчувається швидшим, ніж дешевші моделі, буквально з першої години: файли відкриваються моментально, багатовіконність не створює провалів у продуктивності, а Zoom/Meet працюють чистіше навіть у шумних приміщеннях.

Дисплей 16:10 — це прямий плюс для робочих сценаріїв: більше тексту, більше рядків у таблицях, менше прокручування. Так само портовий набір тут максимально «дорослий»: два Thunderbolt 4, HDMI 2.1, RJ-45, USB-A — усе, що потрібно професіоналу.

Є й нюанси: 300 ніт — лише для приміщень, вага не рекордна, а Windows треба купувати окремо. Але у своїй категорії EliteBook 6 G1i 16 виглядає збалансованим.

Автор:Юра Гавалко

Галя Ювалко9 січня 2026, 18:58
Чому 300 ніт ???
В описі 400 ніт !!!
Та на сайті виробника ніби вказано: "40.6 cm (16.0 in) diagonal, 2.5K (2560 x 1600), LCD, 120 Hz (VRR), UWVA, antiglare, WLED, and Low Blue Light, 400 nits, Adobe 100%, and DCI-P3 100%"

Чи я помиляюсь ? Підкажіть звідки Ви взяли дані ?
Екран фактично темний? Що Вас не влаштовує в екрані ? Як читається текст, чи втомлюються очі при тривалому читанні ? Дякую за відповідь !
від 69 002  до 97 872 грн.
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET) EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET)
Denika.ua (Харків)
69 002 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i Ultra 5-225U/16GB/1TB/Win11P (C51FTET)
Rozetka.ua (Київ)
97 872 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET) 16" IPS WUXGA 300nits / Intel Core Ultra 5 225U / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / Windows 1
Rozetka.ua (Київ)
77 799 грн.
← купити
Ноутбук HP EliteBook 6 G1i (C51FTET), Intel Core Ultra 5 225U / 16 / RAM16 ГБ DDR5 / SSD 512 ГБ / Intel Graphics / Windows 1
Rozetka.ua (Київ)
86 930 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP C51FTET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP EliteBook 6 G1i 16 (C51FTET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія