шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 [B30JQES]

Конфігурації і ціни 619Відгуки1Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES) за ціною від 89798 грн.
Відео 14Фото 12

Серия HP ZBook 8 G1i 16

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації HP ZBook 8 G1i 16 17
Где купить? [B30JQES]
Характеристики [B30JQES]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
*VA / UWVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
1.7 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Захист клавіатури від вологи
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x250x19 мм
Вага
1.72 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  115000 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
AD2L3ET
від 78 406 грн.
HP ProBook 4 G1i 16
C7GF3ET
від 73 316 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC85T
від 96 574 грн.
HP EliteBook 660 G11
A6UC84T
від 79 740 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51FTET
від 69 002 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GRET
від 75 666 грн.
Lenovo ThinkPad T16 ...
21MQS0F900
від 81 500 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GJET
від 71 284 грн.
HP EliteBook 6 G1i 16
C51GPET
від 60 013 грн.
Dell Pro 16 Plus PB1...
210-BPCK_U53 2512WP
від 87 663 грн.
BTO108PB1625 0EMEA
від 87 645 грн.
Dell Pro 16 PC16250
DP1111PL1625 3US
від 94 359 грн.
DP1526PL1625 0US
від 88 600 грн.
DP1516PL1625 1US
210-BPCK_U73 2512UBU
від 87 215 грн.
BTO103PB1625 0EMEA
від 86 906 грн.
Lenovo ThinkPad L16 ...
21L4S2Q615
Dell Pro 16 PC16250
BTO109PC1625 0EMEA
від 67 250 грн.
DP1505PL1625 1US
від 86 385 грн.
BTO105PB1625 0EMEA
від 68 200 грн.
DP1505PL1625 2US
від 98 789 грн.
21MN0059PB
від 83 999 грн.
Dell Pro 16 PC16250
BTO108PC1625 0UA
від 87 886 грн.
BTO107PB1625 0EMEA
від 73 200 грн.
210-BPCK_U73 2512WP
від 96 406 грн.
BTO104PB1625 0EMEA
від 65 900 грн.
DP1516PL1625 2US
від 101 004 грн.
21L3002RRI
від 85 206 грн.
Dell Pro 16 PC16250
BTO106PC1625 0UAUBU
від 64 222 грн.
DP1526PL1625 1US
від 103 219 грн.

Потужна робоча станція, але підходить лише тим, хто дійсно потребує її ресурсів.
9 грудня 2025, 17:33 #
Переваги:Потужний Intel Core Ultra 5 225H (14 ядер) — високий рівень продуктивності у мобільному форм-факторі.

Металевий корпус, міцність і компактність для 16-дюймового ноутбука.

Дуже хороша портова конфігурація: RJ-45, HDMI 2.1, USB-A, USB-C 20 Гбіт/с, два Thunderbolt 4.

Можливість мобільного інтернету завдяки слоту під SIM.

Зручна клавіатура з цифровим блоком, великий скляний тачпад.

Розширюваність: є додатковий слот RAM (до 64 ГБ) та заміна SSD.

AI-функції: NPU, локальні AI-алгоритми камери та шумоприглушення Poly Studio.

Дуже добре підходить для реальної роботи: розробка, аналітика, моделювання, монтаж.

Недоліки:Базова IPS-панель: 300 ніт, 62,5% sRGB — замало для креативних задач.

Інтегрована Intel Arc не підходить для складного 3D-рендеру та важкого монтажу.

Одноканальна RAM у базовій конфігурації — потребує апгрейду для максимуму продуктивності.

Вага 1,72 кг — не надто легкий як для щоденної мобільності.

Ціна висока для користувачів, яким не потрібні професійні задачі.

Не «універсальна» модель — легко переплатити, якщо не знаєш свої реальні потреби.

Коментар:HP ZBook 8 G1i — це один із тих ноутбуків, які створені не для широкої аудиторії, а для вузької групи професіоналів, що чітко розуміють, які саме задачі вони вирішують. Він створює враження звичайного преміального ультрабука: строгий дизайн, компактний корпус, тонкі рамки. Але всередині ховається повноцінна мобільна робоча станція з процесором Intel Core Ultra 5 225H — 14 ядер, висока частота, потужний теплопакет і здатність справді тягнути серйозні навантаження. Саме тому цей ноутбук спокійно бере на себе важкий Excel, програмування в складних IDE, аналітичні моделі, рендеринг відео чи 3D-проекти базового рівня.

Графіка Intel Arc — це не заміна дискретних рішень, але її вистачає для роботи з відео, UI-графікою, кодеком AV1 і кількома зовнішніми дисплеями. І якщо не очікувати від неї RTX-рівня, вона працює дуже стабільно та ефективно.

Портова чудова конфігурація перетворює ZBook на універсальний центр підключення: два Thunderbolt 4, Ethernet, HDMI 2.1, USB-A, USB-C та слот під SIM. Це справді серйозна перевага, особливо для інженерів, аналітиків і тих, хто працює у полі.

Важливо: дисплей у базовій моделі — робочий. Він не для дизайнерів і не для кольорокорекції. Це екран, на якому зручно працювати годинами, але не створювати візуальний контент.

AI-функції тут не формальність: NPU знімає навантаження із CPU, камера використовує алгоритми Poly Studio для автофреймінгу, шумопожреження та покращеного зображення. Для тих, хто постійно в Zoom/Meet/Teams — це реально важ

Автор:Юра Гавалко

від 89 798  до 106 139 грн.
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES) B30JQES
Artline.ua (Київ)
95 499 грн.
← купити
HP Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JQES) Silver
MTA.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i Silver (B30JQES) B30JQES
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 Silver (B30JQES)
Citrus.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES) Silver B30JQES
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES) ZBook 8 G1i 16 (B30JQES)
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JQES)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i B30JQES Silver - 16" VA 60 Гц / Intel Core Ultra 7 / 255U / DDR5 32 ГБ / PCI-E SSD 1 ТБ / Intel Graph
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JQES) B30JQES
Itbox.ua (Київ)
← купити
Ноутбук HP ZBook 8 G1i (B30JQES) Silver
Soho.com.ua (Київ)
94 209 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP B30JQES, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ZBook 8 G1i 16 (B30JQES) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія