шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
HP (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 [D0MG6ET]

Конфігурації і ціни 33Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (D0MG6ET) за ціною від 43458 грн.
Відео 1Фото 7

Серия HP ProBook 4 G1iR 16

Модифікації HP ProBook 4 G1iR 16 3
Где купить? [D0MG6ET]
Характеристики [D0MG6ET]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
359x251x17 мм
Вага
1.75 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.

від 43 458  до 75 939 грн.
Ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (D0MG6ET) ProBook 4 G1iR 16 (D0MG6ET)
Denika.ua (Харків)
43 458 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/16GB/512/Win11P (D0MG6ET) D0MG6ET
Openshop.ua (Київ)
49 870 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/16GB/512/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
52 324 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/32GB/512/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
61 260 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/16GB/1TB/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
61 898 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/24GB/2TB/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
69 557 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/24GB/512/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
54 877 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/32GB/1TB/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
70 834 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/24GB/1TB/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
64 451 грн.
← купити
Ноутбук HP Probook 4 G1i I5-1334U/32GB/2TB/Win11P (D0MG6ET)
Rozetka.ua (Київ)
75 939 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D0MG6ET, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (D0MG6ET). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук HP ProBook 4 G1iR 16 (D0MG6ET) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія