шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a [D0RR6AT]

Конфігурації і ціни 47Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT) за ціною від 68522 грн.
Фото 5

Серия HP EliteDesk 8 Mini G1a

Модифікації HP EliteDesk 8 Mini G1a 3
Где купить? [D0RR6AT]
Характеристики [D0RR6AT]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Ryzen AI 7
Тактова частота
2 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon 860M
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort / 2 шт. /
miniDisplayPort / 2 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
90 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
34х177х181 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  77500 грн.

від 68 522  до 81 484 грн.
Неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT) D0RR6AT
Artline.ua (Київ)
68 982 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen AI 7 350, 32, 1TBSSD, WiFi, K&M, Win11Pro (D0RR6AT) D0RR6AT
Itbox.ua (Київ)
70 755 грн.
← купити
HP D0RR6AT
Mallprix.com (Київ)
72 178 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen AI 7 350, 32, 1TBSSD, WiFi, K&M, Win11Pro (D0RR6AT) D0RR6AT
E-server.com.ua (Київ)
← купити
ПК неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a Ryz 7 350/32GB/1TB SSD/WiFi/K&M/Win11Pro/5y.w. D0RR6AT
Comtrading.ua (Київ)
← купити
HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT) EliteDesk8MiniG1a (D0RR6AT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Неттоп HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT) D0RR6AT
Vodafone.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen AI 7 350, 32, 1TBSSD, WiFi, K&M, Win11Pro (D0RR6AT) D0RR6AT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a / Ryzen AI 7 350, 32, 1TBSSD, WiFi, K&M, Win11Pro (D0RR6AT) D0RR6AT
icom.net.ua (Київ)
68 522 грн.
← купити
HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
69 945 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати HP D0RR6AT, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер HP EliteDesk 8 Mini G1a (D0RR6AT) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія