шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Imou Bullet 2E за ціною від 2393 грн.
Відео 20Фото 12

Характеристики та опис Imou Bullet 2E

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по вертикалі (°): 54; Кут огляду по горизонталі (°): 102; Частота кадрів (к/с): 25; Роздільна здатність відео (пікс.): 1920x1080; Кількість мегапікселів: 2; Розмір матриці: 1/2.8"; Тип матриці: CMOS; визначення людини; Активний захист: світлова (стробоскоп); Хмарне сховище
Колір
Використаннявулична
Тип корпусаспрямована
ПідключенняLAN
Wi-Fi 6 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіналаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
мобільний застосунок
оповіщення про рух
LED-підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Хмарне сховище+
Активний захистсвітлова (стробоскоп)
Дальність підсвічування30 м
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.8"
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Частота кадрів25 к/с / 30 к/с 60 Гц /
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань2.8 мм / 3.6 та 6 мм опціонально /
Кут огляду по горизонталі102 ° / 89°, 53° для 3.6 та 6 мм відповідно /
Кут огляду по вертикалі54 ° / 46°, 30° для 3.6 та 6 мм відповідно /
Інше
Формат стиснення відеоH.265, H.264
Джерело живлення12 В
Споживана потужність5.1 Вт
Робоча температура-30 °C ~ +60 °С
Максимальна вологість95 %
Рівень захистуIP67
Підтримка ONVIF
Матеріал корпусапластик
Габарити148x74x74 мм
Вага335 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 393  до 3 299 грн.
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22FP
Redprice.sale (Львів)
3 293 грн.
← купити
IP-камера IMOU Bullet 2E 2 MP (IPC-F22FP)
MAUDAU (Київ)
2 800 грн.
← купити
Камера відеоспостереження Imou Bullet 2E (99-00019571), 5 Мп, з мікрофоном, 2.8 мм, IP67, Wi-Fi, біла
Rozetka.ua (Київ)
2 985 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22FP
Timesport.com.ua (Львів)
3 290 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Imou IPC-F22FP
Tomdom.in.ua (Львів)
3 299 грн.
← купити
IP камера Imou IPC-F22FP
Rozetka.ua (Київ)
3 104 грн.
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном Imou Bullet 2E 99-00019571 2.8 мм захист IP67 5 Мп Wi-Fi Білий
Rozetka.ua (Київ)
3 071 грн.
← купити
IP-відеокамера вулична з Wi-Fi 2 Мп IMOU IPC-F22FP (2.8 мм) з 4 режимами нічного бачення та детекцією людей для системи віде
Rozetka.ua (Київ)
2 393 грн.
← купити
IP камера Imou Bullet 2E 2 MP (IPC-F22FP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Камера відеоспостереження з мікрофоном Imou Bullet 2E 99-00019571 2.8 мм захист IP67 5 Мп Wi-Fi Білий
Rozetka.ua (Київ)
2 858 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imou Bullet 2E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Imou Bullet 2E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Imou Bullet 2E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія