шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Imou CUE 2E за ціною від 1299 грн.
Відео 2Фото 11

Характеристики та опис Imou CUE 2E

Кут огляду по вертикалі (°): 46; Кут огляду по горизонталі (°): 89; Частота кадрів (к/с): 20; Роздільна здатність відео (пікс.): 1920x1080; Кількість мегапікселів: 2; Розмір матриці: 1/2.9"; Тип матриці: CMOS; визначення людини; Активний захист: звукова (сирена); Хмарне сховище; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна з кріпленням
ПідключенняWi-Fi 4 (2.4 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіналаштування області інтересів (ROI)
датчик освітленості
датчик руху
детекція звуку
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті256 ГБ
Хмарне сховище+
Активний захистзвукова (сирена)
Дальність підсвічування10 м
Інтелектуальні функціївизначення людини
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.9"
Кількість мегапікселів2 МП
Роздільна здатність відео1920x1080 пікс.
Частота кадрів20 к/с
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань3.6 мм
Кут огляду по горизонталі89 °
Кут огляду по вертикалі46 °
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Джерело живлення5 В
Споживана потужність3.6 Вт
Робоча температура-10 °C ~ +45 °С
Максимальна вологість95 %
Підтримка ONVIF
Габарити68x33x107 мм
Вага91 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 299  до 1 809 грн.
Imou Камера відеонагляду Imou Cue 2e IPC-C32SP
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
IP-камера IMOU Cue 2e IPC-C22SP
MAUDAU (Київ)
1 770 грн.
← купити
Imou Cue 2e (IPC-C32SP) IP-камера Cue 2e (IPC-C32SP)
Kvshop.com.ua (Київ)
1 647 грн.
← купити
IP-камера 3Мп IMOU Cue 2E з об'єктивом 2,8мм, магнітна основа, двосторонній зв'язок, сирена, відеоняня (IPC-C32SP)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Внутрішня WiFi відеокамера IMOU Cue 2E з віддаленим доступом 2 Мп 1080P для iOS та Android Відео няня
MAUDAU (Київ)
1 653 грн.
← купити
Wi-Fi Відеокамера IMOU Cue 2E 3MP (IPC-C32SP)
Rozetka.ua (Київ)
1 553 грн.
← купити
Внутрішня WiFi відеокамера IMOU Cue 2E з віддаленим доступом 2 Мп 1080P для iOS та Android Відео няня
Rozetka.ua (Київ)
1 795 грн.
← купити
IP камера Imou Cue 2e IPC-C22SP
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP камера Imou Cue 2e IPC-C32SP
Rozetka.ua (Київ)
1 809 грн.
← купити
IP камера 2мп Imou Cue 2E (IPC-C22SP) - Wi-Fi + мікрофон + сирена
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Imou CUE 2E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Imou CUE 2E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Imou CUE 2E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія