шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Бренди
Intel (базова частота)
Каталог товарів

Каталог /

Процесор Intel Core Ultra 5 [250KF Plus OEM]

Конфігурації і ціни 594Відгуки  Обговорення  Корисне7Комплектуючі
Купити процесор Intel Core Ultra 5 (250KF Plus OEM) за ціною від 10650 грн.
Відео 4Фото 5

Серия Intel Core Ultra 5

Модифікації Intel Core Ultra 5 15
Где купить? [250KF Plus OEM]
Характеристики [250KF Plus OEM]
СеріяCore Ultra 5
Кодова назваArrow Lake
Роз'єм (Socket)Intel LGA 1851
Техпроцес3 нм
КомплектаціяOEM (без коробки)
Ядра і потоки
Кількість ядер18 cores
Performance6 cores
Efficient12 cores
Кількість потоків18 threads
Частота
Performance-core Base4.2 ГГц
Efficient-core Base3.3 ГГц
Performance-core Max5.3 ГГц
Efficient-core Max4.6 ГГц
Обсяг кеш пам'яті
Кеш 3-го рівня L330 МБ
Характеристики
Тепловиділення (TDP)125 Вт
Тепловиділення Max (TDP)159 Вт
Підтримка інструкційSSE4.1, SSE4.2, AVX2
Вільний множник
Підтримка PCIe5.0
Макс. робоча температура105 °С
Тест Passmark CPU Mark51957 points
Підтримка пам'яті
Макс. об'єм ОЗП256 ГБ
Макс. частота DDR57200 МГц
Число каналів2 шт.
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  13500 грн.

від 10 650  до 11 999 грн.
Intel Core Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Luckylink.kiev.ua (Київ)
10 976 грн.
← купити
INTEL AT807683B9B4887
Mallprix.com (Київ)
11 192 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Itbox.ua (Київ)
10 970 грн.
← купити
Лоток Intel Core Ultra 5 250KF Plus 4.2GHz (AT807683B9B4887)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 541 грн.
← купити
Процесор CPU Desktop Intel Ultra 5 250KF Plus (30M Cache, up to 5.30 GHz, FCLGA18W) tray AT807683B9B4887SA4V3
icom.net.ua (Київ)
10 650 грн.
← купити
Процесор INTEL Core™ Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Процесор INTEL Core™ Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Comtrading.ua (Київ)
10 829 грн.
← купити
Процесор Intel Core Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887) Core Ultra 5 250KF Plus (AT807683B9B4887)
Denika.ua (Харків)
11 286 грн.
← купити
Процесор Intel Core Ultra 5 250KF Plus 4.2(5.3)GHz 30MB s1851 Tray (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Telemart.ua (Київ)
10 969 грн.
← купити
Процесор Intel Core Ultra 5 250KF Plus Tray (AT807683B9B4887) AT807683B9B4887
Ktc.ua (Рівне)
11 229 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intel 250KF Plus OEM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: процесор Intel Core Ultra 5 (250KF Plus OEM). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на процесор Intel Core Ultra 5 (250KF Plus OEM) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія