шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB [IR4DHE2/32]

Конфігурації і ціни 78Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DHE2/32) за ціною від 13014 грн.

Серия INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB

Модифікації INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB 3
Где купить? [IR4DHE2/32]
Характеристики [IR4DHE2/32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  12500 грн.    до  15500 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DFK2/32
від 13 014 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP032GXLZU36 0BDC
від 14 346 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-K3600D4V 64L18/32GDC
від 10 441 грн.
G.Skill Trident Z DD...
F4-3600C17D- 32GTZ
від 10 887 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C16D- 32GVKC
F4-3200C16D- 32GVR
від 11 999 грн.
Crucial Ballistix DD...
BL2K16G32C16 U4B
від 14 499 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS432G360C8 K
від 11 841 грн.
A-Data XPG Spectrix ...
AX4U360016G1 8I-DTBKD35G
від 14 908 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3200C16D- 32GTZR
від 11 177 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLUE432322 2CD
від 13 379 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX4M2E3 200C16
від 11 384 грн.
PVS432G320C6 K
від 11 159 грн.
Dahua C600 RGB DDR4 ...
DDR-C600URG3 2G36D
від 15 234 грн.
AX4U320016G1 6A-DTBKD35G
від 13 407 грн.
F4-3600C18D- 32GVK
від 10 999 грн.
Crucial Pro DDR4 2x1...
CP2K16G4DFRA 32A
від 13 500 грн.
G.Skill Trident Z Ne...
F4-3200C16D- 32GTZN
GOODRAM IRDM X DDR4 ...
IR-X3200D464 L16A/32GD
від 9 228 грн.
SP032GXLZU32 0BDD
від 12 767 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK32GX4M2D3 000C16
від 11 186 грн.
Patriot Memory Signa...
PSP432G3200K H1
від 12 787 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BBAK 2/32
від 14 551 грн.
F4-3600C18D- 32GTZR
від 11 199 грн.
CMK32GX4M2E3 200C16
від 10 499 грн.
Corsair Dominator Pl...
CMT16GX4M2Z3 200C16
від 13 446 грн.
G.Skill Aegis DDR4 2...
F4-3200C16D- 32GIS
від 8 900 грн.
AX4U36008G18 I-DTBKD35G
від 12 906 грн.
Kingston Fury Renega...
KF432C16RB2A K2/16
від 13 373 грн.
F4-3000C16D- 16GTZR
від 12 898 грн.

від 13 014  до 17 174 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL22 1.2V Resistance INTELIGENTES (IR4DHE2/32) IR4DHE2/32
Itbox.ua (Київ)
13 938 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL22 1.2V Resistance INTELIGENTES (IR4DHE2/32)
Nkt.ua (Київ)
13 505 грн.
← купити
Набір INTELIGENTES Resistance 32GB DDR4 3200MHz (IR4DHE2/32) IR4DHE2/32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IR4DHE2/32
Mallprix.com (Київ)
13 641 грн.
← купити
INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DHE2/32) IR4DHE2/32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
13 263 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL22 1.2V Resistance INTELIGENTES (IR4DHE2/32) IR4DHE2/32
Comtrading.ua (Київ)
13 102 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL22 1.2V Resistance INTELIGENTES (IR4DHE2/32) IR4DHE2/32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DHE2/32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR
Denika.ua (Харків)
13 762 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR4 INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Resistance (IR4DHE2/32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 999 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz CL22 1.2V Resistance INTELIGENTES (IR4DHE2 IR4DHE2/32
icom.net.ua (Київ)
13 014 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IR4DHE2/32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DHE2/32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:Sistance DDR4 2x16GB (IR4DHE2/32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія