шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB [IR5CIJ2/32]

Конфігурації і ціни 107Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB (IR5CIJ2/32) за ціною від 20505 грн.

Серия INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB

Модифікації INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB 4
Где купить? [IR5CIJ2/32]
Характеристики [IR5CIJ2/32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Швидкість
5600 MT/s
Пропускна здатність
44800 МБ/с
Схема таймінгів
46-46-46-90
First Word Latency
16.43 нс
Робоча напруга
1.1 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19500 грн.    до  25000 грн.
Patriot Memory Viper...
VEB532G5636K W
від 18 594 грн.
PVV532G600C3 6K
від 18 986 грн.
Lexar THOR RGB DDR5 ...
LD5U16G60C38 BG-RGD
від 18 699 грн.
Apacer Panther RGB D...
AH5U32G60C51 29BAA-2
від 19 714 грн.
Lexar ARES DDR5 2x16GB
LD5U16G60C32 0A-RGD
від 19 922 грн.
G.Skill Flare X5 DDR...
F5-5600J3636 C16GX2-FX5
від 19 570 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH32GX5M2B6 000C38
від 22 706 грн.
Lexar ARES Gen2 RGB ...
LD5U16G60C30 BR-RGD
від 19 999 грн.
Apacer Panther DDR5 ...
AH5U32G56C52 27BAA-2
від 17 793 грн.
F5-6000J3636 F16GX2-FX5
від 18 768 грн.
PVVR532G600C 36K
від 19 704 грн.
AH5U32G60C51 27BAA-2
від 20 809 грн.
AH5U32G56C52 29BAA-2
від 17 786 грн.
PVV532G560C3 6K
від 18 467 грн.
VEB532G6030K W
від 19 393 грн.
Crucial Pro DDR5 2x1...
CP2K16G56C46 U5
від 21 068 грн.
G.Skill Trident Z5 N...
F5-6000J3238 F16GX2-TZ5N
від 20 199 грн.
G.Skill Trident Z5 R...
F5-6000J3636 F16GX2-TZ5RK
від 17 996 грн.
A-Data Lancer Blade ...
AX5U6000C361 6G-DTLABRBK
від 22 386 грн.
Lexar ARES RGB DDR5 ...
LD5BU016G-R6 000GDLA
від 21 121 грн.
PVVR532G600C 30K
від 18 349 грн.
Apacer NOX DDR5 2x16GB
AH5U32G56C52 2MBAA-2
від 17 708 грн.
Patriot Memory Signa...
PSP532G5600K H1
від 19 939 грн.
F5-6000J3636 F16GX2-TZ5NR
від 21 406 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF556C40BBK2 -32
від 18 503 грн.
PNY XLR8 Gaming DDR5...
MD32GK2D5600 036XR
від 19 764 грн.
GOODRAM IRDM DDR5 2x...
IR-5600D564L 36S/32GDC
від 18 199 грн.
Crucial Pro Overcloc...
CP2K16G60C36 U5B
від 16 903 грн.
F5-5600J3636 C16GX2-TZ5RK
від 20 014 грн.
Corsair Vengeance DD...
CMK32GX5M2B5 600C40
від 21 155 грн.

від 20 505  до 26 802 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz CL46 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5CIJ2/32) IR5CIJ2/32
Itbox.ua (Київ)
21 767 грн.
← купити
Набір INTELIGENTES Resistance 32GB DDR5 5600MHz (IR5CIJ2/32) IR5CIJ2/32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IR5CIJ2/32
Mallprix.com (Київ)
21 245 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz CL46 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5CIJ2/32) IR5CIJ2/32
Comtrading.ua (Київ)
20 505 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz CL46 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5CIJ2/32) IR5CIJ2/32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz CL46 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5CIJ2/32) IR5CIJ2/32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Resistance (IR5CIJ2/32) 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Resistance (IR
Denika.ua (Харків)
21 492 грн.
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR5 5600 MHz Resistance (IR5CIJ2/32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
21 685 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 5600 MHz CL46 1.1V Resistance INTELIGENTES (IR5CIJ2 IR5CIJ2/32
icom.net.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr5 32gb (2x16GB) 5600 MHz cl46 1.1v Resistance inteligentes (ir5cij2/32)
Tviy-Dim.com (Київ)
22 094 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IR5CIJ2/32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB (IR5CIJ2/32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES Re:sistance DDR5 2x16GB (IR5CIJ2/32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія