шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB [IS4DHE1/16]

Конфігурації і ціни 72Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4DHE1/16) за ціною від 3953 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB 3
Где купить? [IS4DHE1/16]
Характеристики [IS4DHE1/16]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3600 грн.    до  4800 грн.
AMD R9 DDR4 SO-DIMM ...
R9416G3206S2 S-U
від 4 559 грн.
Hynix HMA SO-DIMM DD...
HMAA2GS6AJR8 N-XN
від 3 800 грн.
Arktek DDR4 SO-DIMM ...
AKD4S16N3200
від 4 190 грн.
Exceleram SO-DIMM DD...
E41632S
від 2 190 грн.
Golden Memory SO-DIM...
GM32S22S8/16
від 3 576 грн.
E416322CS
від 4 099 грн.
AFOX DDR4 SO-DIMM 1x...
AFSD416PH1P
від 4 499 грн.
ATRIA SO-DIMM DDR4 1...
UAT43200CL22 SK1/16
від 4 042 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS416G320C8 S
від 3 947 грн.
Samsung M471 DDR4 SO...
M471A2K43EB1 -CWE
від 3 820 грн.
M471A2G43CB2 -CWE
від 4 080 грн.
Crucial DDR4 SO-DIMM...
CT16G4SFD832 A
від 4 290 грн.
M471A2K43DB1 -CWE
Micron DDR4 SO-DIMM ...
MTA8ATF2G64H Z-3G2
від 3 720 грн.
MTA16ATF2G64 -3G2
Dell Precision Mobil...
SNPWTHG4C/16 G
від 3 990 грн.
Silicon Power DDR4 S...
SP008GBSFU32 0X02
від 4 214 грн.
Samsung SEC DDR4 SO-...
K4A8G085WC-B CWE
від 3 868 грн.
AFSD48PH1P
від 2 499 грн.
Corsair Vengeance SO...
CMSX8GX4M1A3 200C22
від 4 584 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081 S
від 3 300 грн.
GOODRAM DDR4 SO-DIMM...
GR3200S464L2 2S/8G
від 1 879 грн.
G.Skill Ripjaws DDR4...
F4-3200C22S- 8GRS
від 2 756 грн.
CT8G4SFRA32A
E40832S
від 3 282 грн.
Kingston KCP ValueRA...
KCP432SS6/8
від 3 760 грн.
KCP432SS8/8
від 3 418 грн.
Kingston KVR SO-DIMM...
KVR32S22S6/8
від 2 515 грн.

від 3 953  до 4 782 грн.
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/16) IS4DHE1/16
Itbox.ua (Київ)
4 079 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/16) 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/16)
Denika.ua (Харків)
4 399 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/16)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 176 грн.
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/16) IS4DHE1/16
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/16) IS4DHE1/16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IS4DHE1/16) IS4DHE1/16
icom.net.ua (Київ)
3 953 грн.
← купити
Оперативна пам'ять INTELIGENTES 16 GB SO-DIMM DDR4 3200 MHz (IS4DHE1/16)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 222 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB 3200MHz SoDIMM (IS4DHE1/16)
MAUDAU (Київ)
← купити
INTELIGENTES SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz (IS4DHE1/16) Оперативна пам\'ять для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 3200 MHz (IS4DHE1/16)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB 3200MHz SoDIMM (IS4DHE1/16) IS4DHE1/16
Compx.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IS4DHE1/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4DHE1/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 SO-DIMM 1x16GB (IS4DHE1/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія