шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB [IU4BHC1/16]

Конфігурації і ціни 105Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4BHC1/16) за ціною від 4315 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 1x16GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 1x16GB 5
Где купить? [IU4BHC1/16]
Характеристики [IU4BHC1/16]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
2400 MT/s
Пропускна здатність
19200 МБ/с
Схема таймінгів
17-17-17
First Word Latency
14.17 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5250 грн.
Samsung DDR4 1x16GB
M393A2K40BB1 -CRC0Q
від 4 580 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT16G4RFD824 A
від 4 500 грн.
Wibrand DDR4 1x16GB
WI2666DDR4D/ 16GB
від 3 913 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-2400C15S- 16GIS
від 4 803 грн.
PrologiX DDR4 1x16GB
PRO16GB2666D 4
від 3 842 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4CHD1/16
від 3 881 грн.
Samsung DDR4 1x16GB
M378A2K43CB1 -CTD
від 4 220 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E416266X
від 3 834 грн.
E416269X
Samsung DDR4 1x16GB
M393A2K43CB2 -CTD
від 4 710 грн.
Micron DDR4 1x16GB
MTA18ASF2G72 PDZ-2G6
від 4 740 грн.
Micron DDR4 1x16GB
MTA18ASF2G72 PZ-2G6
від 4 760 грн.
Samsung M393 Registe...
M393A2K43BB1 -CRC
від 4 570 грн.
Lenovo DDR4 DIMM 1x1...
7X77A01303
від 4 425 грн.
Samsung DDR4 1x16GB
M378A2K43BB1 -CRC
від 4 380 грн.
CT16G4DFD826 6
CT16G4DFD824 A
від 4 350 грн.
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4CHD1/16
від 4 344 грн.
GOODRAM DDR4 1x8GB
GR2400D464L1 7S/8G
від 4 790 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41626 19X
від 4 390 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P2666 H
від 4 177 грн.
GOODRAM DDR4 1x8GB
GR2666D464L1 9S/8G
від 3 276 грн.
Crucial Ballistix Sp...
BLS16G4D26BF SC
від 4 543 грн.
Kingston KCP ValueRA...
KCP426NS6/8
від 4 399 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK8GX4M1A24 00C14
від 5 109 грн.
HyperX Fury DDR4 1x8GB
HX426C16FB2/ 8
від 4 360 грн.

від 4 315  до 5 858 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
Itbox.ua (Київ)
4 468 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16)
Nkt.ua (Київ)
4 342 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB 2400MHz (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IU4BHC1/16
Mallprix.com (Київ)
4 413 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB DDR4 2400 MHz (IU4BHC1/16) 16 GB DDR4 2400 MHz (IU4BHC1/16)
Denika.ua (Харків)
4 412 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
Comtrading.ua (Київ)
4 440 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 2400 MHz INTELIGENTES (IU4BHC1/16) IU4BHC1/16
icom.net.ua (Київ)
4 315 грн.
← купити
Оперативна пам'ять INTELIGENTES 16 GB DDR4 2400 MHz (IU4BHC1/16)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 594 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IU4BHC1/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4BHC1/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4BHC1/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія