шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Морозильна камера Interlux IL-0208CFBL

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити морозильна камера Interlux IL-0208CFBL за ціною від 8067 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Interlux IL-0208CFBL

Габарити (см): 85х91х56; Рівень шуму (дБ): 40; Керування: кнопкові зовнішнє; Швидке заморожування; Потужність заморожування (кг/добу): 10; Збереження холоду (год): 30; Кількість відділень: Підвісних кошиків (шт.): 2;єм (л): 200; Загальний об' Тип: морозильна скриня
Колір
Тип
морозильна скриня
Загальний об'єм
200 л
Підвісних кошиків
2 шт.
Час збереження холоду
30 год
Потужність заморожування
10 кг/добу
Швидке заморожування
Прихована дверна ручка
Керування
кнопкові зовнішнє
Споживання енергії в рік
250 кВт*год
Кліматичний клас
SN, N, ST (+10...+38 °С)
Рівень шуму
40 дБ
Габарити (ВхШхГ)
85х91х56 см
Вага
27 кг
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 067  до 10 773 грн.
Морозильна скриня INTERLUX IL-0208CFBL
ТЕХНОточка (Київ)
8 216 грн.
← купити
INTERLUX IL-0208CFBL
COMFY.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Морозильна скриня INTERLUX IL-0208CFBL
Citrus.ua (Київ)
← купити
Морозильна скриня INTERLUX IL-0208CFBL
Denika.ua (Харків)
8 067 грн.
← купити
Морозильна скриня Interlux il-0208cfbl
Tviy-Dim.com (Київ)
8 366 грн.
← купити
Морозильна скриня INTERLUX IL-0208CFBL
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Морозильна скриня INTERLUX IL-0208CFBL
Rozetka.ua (Київ)
10 773 грн.
← купити
Морозильний скринь INTERLUX IL-0208CFBL
Rozetka.ua (Київ)
8 470 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Interlux IL-0208CFBL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера Interlux IL-0208CFBL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера Interlux IL-0208CFBL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія