шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Морозильна камера Prime Technics CS 20143 E

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити морозильна камера Prime Technics CS 20143 E за ціною від 6925 грн.

Характеристики та опис Prime Technics CS 20143 E

Габарити (см): 84.5х90.5х54.5; Рівень шуму (дБ): 40; Робота при мінусовій температурі; Керування: кнопкові зовнішнє; Замок; Швидке заморожування; Потужність заморожування (кг/добу): 10; Збереження холоду (год): 22; Мін. температура: -22 °C; Макс. температура: -14 °C; Кількість відділень: Підвісних кошиків (шт.): 1
Колір
Тип
морозильна скриня
Загальний об'єм
198 л
Підвісних кошиків
1 шт.
Максимальна температура
-14 °C
Мінімальна температура
-22 °C
Час збереження холоду
22 год
Потужність заморожування
10 кг/добу
Швидке заморожування
Замок
Керування
кнопкові зовнішнє
Клас енергоспоживання (new)
F
Споживання енергії в рік
250 кВт*год
Кліматичний клас
SN, N, ST (+10...+38 °С)
Робота при мінусовій температурі
Рівень шуму
40 дБ
Габарити (ВхШхГ)
84.5х90.5х54.5 см
Вага
27 кг
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 925  до 11 087 грн.
PRIME TECHNICS CS 20143 E
Pro100market.com.ua (Київ)
6 960 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 20143 E
Openshop.ua (Київ)
7 665 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 20143 E
Foroom.com.ua (Київ)
7 076 грн.
← купити
PRIME TECHNICS CS 20143 E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
6 995 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 20143 Е
FOXTROT.UA (Київ)
8 399 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS 20143 E
Eldom.com.ua (Київ)
7 610 грн.
← купити
Морозильна камера Prime Technics CS 20143 Е
АЛЛО (Київ)
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS20143E
Itbox.ua (Київ)
← купити
PRIME Technics CS20143E
Mallprix.com (Київ)
8 629 грн.
← купити
Морозильний скринь prime Technics cs 20143 e
Tviy-Dim.com (Київ)
8 105 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Prime Technics CS 20143 E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера Prime Technics CS 20143 E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера Prime Technics CS 20143 E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія