шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Морозильна камера Prime Technics CS 30143 E

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити морозильна камера Prime Technics CS 30143 E за ціною від 10185 грн.
Фото 3

Характеристики та опис Prime Technics CS 30143 E

Габарити (см): 85х109х62; Рівень шуму (дБ): 40; Замок; Швидке заморожування; Потужність заморожування (кг/добу): 28; Збереження холоду (год): 14; Мін. температура: -22 °C; Макс. температура: -14 °C; Кількість відділень: Підвісних кошиків (шт.): 2;єм (л): 287; Загальний об' Тип: морозильна скриня
Колір
Тип
морозильна скриня
Загальний об'єм
287 л
Підвісних кошиків
2 шт.
Максимальна температура
-14 °C
Мінімальна температура
-22 °C
Час збереження холоду
14 год
Потужність заморожування
28 кг/добу
Швидке заморожування
Замок
Клас енергоспоживання (new)
F
Споживання енергії в рік
285 кВт*год
Захист від перепадів напруги
Кліматичний клас
SN, N, ST (+10...+38 °С)
Рівень шуму
40 дБ
Габарити (ВхШхГ)
85х109х62 см
Вага
34 кг
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9500 грн.    до  12500 грн.

від 10 185  до 12 389 грн.
PRIME TECHNICS CS 30143 E
Pro100market.com.ua (Київ)
10 237 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 30143 E
Foroom.com.ua (Київ)
10 253 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 30143 Е
FOXTROT.UA (Київ)
11 799 грн.
← купити
PRIME TECHNICS CS 30143 E
Vodogreyka.com.ua (Київ)
10 288 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS30143E
Itbox.ua (Київ)
← купити
PRIME Technics CS30143E
Mallprix.com (Київ)
12 069 грн.
← купити
Морозильна камера Prime Technics CS 30143 Е
АЛЛО (Київ)
← купити
Холодильник PRIME Technics CS 30143 E
Eldom.com.ua (Київ)
11 259 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS30143E
Brain.com.ua (Київ)
← купити
PRIME Technics CS 30143 E
Tehnomart.com (Київ)
10 582 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Prime Technics CS 30143 E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера Prime Technics CS 30143 E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера Prime Technics CS 30143 E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія