шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Intertool (тип)
гвинтовий (ромбоподібний)
підкатний
трансмісійна стійка
підкатний кран

Ціни14Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити домкрат Intertool GT0025 за ціною від 869 грн.

Характеристики та опис Intertool GT0025

Макс. висота підйому (мм): 460; Мін. висота підхоплення (мм): 230; Макс. навантаження (т): 10; Механізм підйому: гідравлічний; Тип: пляшковий
Тип
пляшковий
Механізм підйому
гідравлічний
Макс. навантаження
10 т
Мін. висота підхоплення
230 мм
Макс. висота підйому
460 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на продукт с официального сайта
ІншеIntertool GT0025
від 869  до 1 891 грн.
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 10т, 230-460 мм INTERTOOL (GT0025) UA GT0025
Sota.store (Київ)
1 099 грн.
← купити
Домкрат гидравлический "столбик" одноштоковый Intertool GT0025 10т, 230-460 мм
Mhata.com.ua (Харків)
869 грн.
← купити
Домкрат автомобільний гідравлічний Intertool 10 т х 460 мм одноштоковий GT0025
MAUDAU (Київ)
1 398 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 10 т х 460 мм одноштоковий (GT0025)
Rozetka.ua (Київ)
1 891 грн.
← купити
Домкрат автомобільний гідравлічний Intertool 10 т х 460 мм одноштоковий GT0025
Rozetka.ua (Київ)
1 428 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 10 т х 460 мм одноштоковий (GT0025)
Rozetka.ua (Київ)
1 676 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 10т, 230-460 мм INTERTOOL GT0025
Rozetka.ua (Київ)
1 330 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковий 10 т INTERTOOL GT0025
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Домкрат гідравлічний Intertool 10 т х 460 мм одноштоковий (GT0025)
Rozetka.ua (Київ)
1 244 грн.
← купити
Домкрат "стовпчик" одноштоковый INTERTOOL GT0025
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intertool GT0025, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: домкрат Intertool GT0025. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на домкрат Intertool GT0025 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія