шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Intertool (тип)
гвинтовий (ромбоподібний)
підкатний
трансмісійна стійка
підкатний кран

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити домкрат Intertool GT0401 за ціною від 1049 грн.

Характеристики та опис Intertool GT0401

Вага (кг): 5.3; Макс. висота підйому (мм): 430; Мін. висота підхоплення (мм): 288; Макс. навантаження (т): 3; Механізм підйому: механічний; Тип: ремонтна підставка
Тип
ремонтна підставка
Механізм підйому
механічний
Макс. навантаження
3 т
Мін. висота підхоплення
288 мм
Макс. висота підйому
430 мм
Вага
5.3 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 049  до 1 634 грн.
Комплект підставок під машину 3т 288-430мм уп.2шт INTERTOOL (GT0401) UA GT0401
Sota.store (Київ)
1 049 грн.
← купити
Комплект підставок під машину регульовані опорні стійки Intertool GT0401 3 т x 425 мм (2 шти)
MAUDAU (Київ)
1 208 грн.
← купити
Комплект підставок під машину 3т Intertool (GT0401)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект підставок під машину Intertool - 3 т x 425 мм (2 шт.) (GT0401)
Rozetka.ua (Київ)
1 453 грн.
← купити
Комплект підставок під машину Intertool 3 т x 425 мм (2 шт.) (GT0401)
Rozetka.ua (Київ)
1 634 грн.
← купити
Комплект підставок під машину регульовані опорні стійки Intertool GT0401 3 т x 425 мм (2 штуки)
Rozetka.ua (Київ)
1 234 грн.
← купити
Комплект підставок під машину 3т 290-430мм уп.2шт INTERTOOL GT0401
Rozetka.ua (Київ)
1 264 грн.
← купити
Комплект підставок під машину Intertool 3 т x 425 мм (2 шт.) (GT0401)
Rozetka.ua (Київ)
1 075 грн.
← купити
Комплект підставок під машину 3 т, 288-430 мм, уп. 2 шт INTERTOOL GT0401
Rozetka.ua (Київ)
1 154 грн.
← купити
Комплект підставок під машину INTERTOOL GT0401
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intertool GT0401, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: домкрат Intertool GT0401. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на домкрат Intertool GT0401 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія