шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Intex 26368 за ціною від 53109 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Intex 26368

Вага (кг): 201; Розміри (см): 732x366x132; Матеріал стінок: ПВХ; підстилка; тент; драбина; Продуктивність (л/год): 6000; Фільтр: пісочний;єм (м³): 31.8; Об'
Колір
Об'єм
31.8 м³
Фільтр
пісочний
6000 л/год
Додатково
драбина / 132 см /
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
732x366x132 см
Вага
201 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  87500 грн.

від 53 109  до 119 363 грн.
Басейн каркасний Intex 26368
Redprice.sale (Львів)
74 957 грн.
← купити
БАСЕЙН КАРКАСНИЙ INTEX, 732Х366Х132 СМ (ФІЛЬТР-НАСОС, СХОДИ, ТЕНТ, ВОЛЕЙБОЛ, СІТКА) 26368
More-doma.ua (Харків)
60 000 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26368-4, 732 х 366 х 132 см (басейн, підстилка, драбина, тент)
Pool.ua (Ужгород)
53 109 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26368 ULTRA XTR (732х366х132см пес. фільтр, сходи, підкладка, тент) Акція!
АЛЛО (Київ)
55 900 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26368 (732-366-132см), 31805 л
MAUDAU (Київ)
68 932 грн.
← купити
Intex Басейн Intex 26368 каркасний (732-366-132см), 31805 л
MTA.ua (Київ)
67 199 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26368 (732-366-132см), 31805 л
Rozetka.ua (Київ)
69 699 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26368, 732 х 366 х 132 см (басейн, підстилка, драбина, комбі 7 г/год - 7 900 л/ч, тент, скіммер, пило
Pool.ua (Ужгород)
59 999 грн.
← купити
Каркасний басейн Max Intex 26368-11, 732 х 366 х 132 см (басейн, підстилка, драбина, фільтр 10 500 л/год, пісок, альгенікс,
Pool.ua (Ужгород)
68 639 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26368-6, 732 х 366 х 132 см (басейн, підстилка, драбина, альгенікс, хлор таблетки, тент)
Pool.ua (Ужгород)
55 976 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 26368, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 26368. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 26368 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія