шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни30Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити каркасний басейн Intex 26384 за ціною від 55212 грн.
Відео 2Фото 6

Характеристики та опис Intex 26384

Вага (кг): 235; Розміри (см): 478x478x124; Матеріал стінок: ПВХ; підстилка; тент; драбина; Продуктивність (л/год): 4500; Фільтр: пісочний;єм (м³): 16.8; Об'
Колір
Об'єм
16.8 м³
Фільтр
пісочний
4500 л/год
Додатково
драбина / 132 см /
тент
підстилка
Матеріал стінок
ПВХ
Розміри
478x478x124 см
Вага
235 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 55 212  до 118 044 грн.
Басейн Intex каркасний 478-124 см (26384) (16805 л фільтр-насос, сходи, підстилка, тент, в коробці)
Stls.store (Київ)
57 578 грн.
← купити
Каркасний збірний басейн Intex 26384, 457 х 122 см (478 х 124 см) (басейн, підстилка, драбина, фільтр 5 700 л/год, тент)
Pool.ua (Ужгород)
55 999 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26384
Timesport.com.ua (Львів)
71 997 грн.
← купити
БАСЕЙН КАРКАСНИЙ INTEX, 478Х124 СМ (ПІСОЧНИЙ НАСОС, СХОДИ, ТЕНТ) IN-26384
More-doma.ua (Харків)
63 800 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26384 (457-122см), 16805 л
MAUDAU (Київ)
68 170 грн.
← купити
Басейн каркасний круглий Intex 26384, 478х124 см, пісочний фільтр-насос 5700 л/год, драбина, тент, підстилка (Intex26384)
Rozetka.ua (Київ)
74 999 грн.
← купити
Збірний басейн Intex 26384 GRAPHITE GRAY (478х124 см) з пісочним фільтром, драбиною, підкладкою і тентом 40132
More-doma.ua (Харків)
55 212 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26384 (457-122см), 16805 л
Rozetka.ua (Київ)
68 899 грн.
← купити
Басейн каркасний Intex 26384 (457-122см), 16805 л
Rozetka.ua (Київ)
89 320 грн.
← купити
Каркасний басейн Intex 26384, 457х122 см, 16805 л
Rozetka.ua (Київ)
70 128 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 26384, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каркасний басейн Intex 26384. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каркасний басейн Intex 26384 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія