шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити надувний матрац Intex 64148 за ціною від 1114 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Intex 64148

Розміри (см): 191x137x25; сумка-чохол; Насос: електричний вбудований насос; підголовник; флокіроване покриття (велюр); Кількість повітряних камер: 1; Ребра жорсткості: поздовжні; Максимальне навантаження (кг): 170; Кількість місць: 2; Тип: матрац для відпочинку
Колір
Тип
матрац для відпочинку
Кількість місць
2
Максимальне навантаження
170 кг
Ребра жорсткості
поздовжні
Кількість повітряних камер
1
Функції та можливості
флокіроване покриття (велюр)
підголовник
Комплектація
електричний вбудований насос
сумка-чохол
Розміри (ДхШхТ)
191x137x25 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 114  до 4 495 грн.
Надувний матрац Intex Pillow Rest Classic чорний (64148)
Stls.store (Київ)
1 287 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64148 (матрац 64142, електронасос 66640). Полуторний 137 x 191 x 25 см
Pool.ua (Ужгород)
1 114 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 137 x 191 x 25 см Чорний (64148)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Надувний матрац для сна та відпочинку Intex 137 x 191 x 25 см до 150 кг, з підголовником Чорний (64148)
Rozetka.ua (Київ)
1 819 грн.
← купити
Полуторний надувний матрац з підголовником Intex 137x191x25 см Чорний (64148)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац з підголовником та електронасосом 191 x 137 x 25 см Intex 64148 PILLOW REST CLASSIC
Rozetka.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Матрац велюровий 64148 137-191-25см, вбудований насос 220-240V, чорний, в коробці (6941057422909)
Rozetka.ua (Київ)
1 824 грн.
← купити
Велюровий надувний матрац для відпочинку та сну Intex полуторний 137x191x25 см 64148
Rozetka.ua (Київ)
1 495 грн.
← купити
Надувний велюр матрац Intex 64148 ND 137x191x25 см, полуторний
Rozetka.ua (Київ)
1 581 грн.
← купити
Надувний матрац для сну Intex, полуторний з електронасосом, 137x191x25 см (64148-INT)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувний матрац з підголовником, електронасос Intex 64148 (191 x 137 x 25см)
Rozetka.ua (Київ)
2 046 грн.
← купити
Надувне полуторне велюрове ліжко-матрац з вбудованим електричним насосом Intex (64148)
Rozetka.ua (Київ)
1 672 грн.
← купити
Матрац надувний полуторний INTEX 64148 з підголовником та вбудованим електронасосом, 191x137x25 см
Rozetka.ua (Київ)
1 515 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64148 полуторний з ПВХ 137х191х25 см з електронасосом Чорний (127-9-64148)
Rozetka.ua (Київ)
1 711 грн.
← купити
Надувний полуторний матрац Intex 64148 велюровий з вбудованим насосом 137x191x25 см
Rozetka.ua (Київ)
2 033 грн.
← купити
Полутороспальный надувний матрац Intex 64148 (137 x 191 x 25 см) Pillow Rest Classic Airbed + Вбудований електронасос 220В
Rozetka.ua (Київ)
1 488 грн.
← купити
Надувний матрац INTEX з вбудованим електричним насосом для двох осіб та подушкою, автоматичне наповнення повітрям для домашн
Rozetka.ua (Київ)
4 495 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64148 191x137x25 см, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 402 грн.
← купити
Півторамісний надувинй матрац Intex 64148, 137х191х25см
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Надувне ліжко Intex 152 х 203 х 25 см синій (64148)
Rozetka.ua (Київ)
1 705 грн.
← купити
Напівороспальний надувний матрац Intex 64148 (1.37 x 1.91 x 25 см) Pillow Rest Classic Airbed + Вбудований електронасос 220В
Rozetka.ua (Київ)
1 798 грн.
← купити
Матрац надувний, розмір 137х191х25 см, полуторний, колір чорний, Intex 64148,
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Надувний матрац Intex 64148 "Dura-Beam" (25*137*191 см, 30 см з підголівником, півторамісний, вбудований електронасос 220V,
Rozetka.ua (Київ)
1 582 грн.
← купити
Матрац надувний полуторний Intex 64148 ND 137х191х25 см з підголовником із вбудованим насосом 220 V, чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 675 грн.
← купити
Матрац надувний Intex 64148 ND 137х191х25см, полуторний
Rozetka.ua (Київ)
1 519 грн.
← купити
Intex Велюр матрац 64148 nd (3) 137х191х25см, півторамісний
Rozetka.ua (Київ)
1 689 грн.
← купити
Надувний матрац з підголівником і електронасосом Intex 191x137x25 см Pillow Rest Classic Bed (IND-64148)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Надувне полуторне велюрове ліжко-матрац Intex 64148 з вбудованим електричним насосом 191*137*25 см до 170 кг (i7-146266)
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Матрац надувний полуторний INTEX 64148 з підголовником та вбудованим електронасосом, 191x137x25 см
Rozetka.ua (Київ)
1 380 грн.
← купити
Велюр матрац Intex 64148, 137-191-25см, вбудований насос 220-240V
Rozetka.ua (Київ)
1 525 грн.
← купити
Велюр матрац Intex 64148, 137-191-25см, вбудований насос 220-240V
Rozetka.ua (Київ)
1 663 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Intex 64148, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: надувний матрац Intex 64148. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на надувний матрац Intex 64148 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія