шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 16Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 8270 грн.

Серия JH DIM038

Модифікації JH DIM038 1
Где купить? [DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1]
Характеристики [DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1]
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
19 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
33 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
збірні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Полиця
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  11000 грн.
VLF VLF06
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 9 040 грн.
JH H741F
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 8 412 грн.
Replica R3110
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 8 330 грн.
Replica LX952
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 8 200 грн.
AEZ Atlanta
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA64
від 8 902 грн.
VLF ULF13
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 8 006 грн.
VLF ULF23
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
Zorat BK5137
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 7 945 грн.
VLF VLF27
8,5x19/5x114 ,3 ET35 DIA73
VLF VLF26
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
VLF ULF20
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
VLF ULF19
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
VLF VLF06
8x19/5x114,3 ET38 DIA67
VLF VLF11
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
VLF ULF09
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
VLF VLF10
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
від 7 999 грн.
Zorat BK5137
8x19/5x114,3 ET30 DIA60
INZI AONE VD-030
8x19/5x114,3 ET35 DIA67
від 7 961 грн.
Replica BK5137
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 7 479 грн.
Replica BK5137
8x19/5x114,3 ET30 DIA60
Zorat 5372
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 7 477 грн.
ZF FE193
8x19/5x114,3 ET30 DIA60
JH H861
8,5x19/5x114 ,3 ET35 DIA73
VLF VLF28
8,5x19/5x114 ,3 ET38 DIA73
Replica 5372
8x19/5x114,3 ET35 DIA60
від 7 482 грн.
Replica FE193
8x19/5x114,3 ET30 DIA60
Zorat D5334
8,5x19/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 7 060 грн.
Cast Wheels CW695
8,5x19/5x114 ,3 ET35 DIA73
від 7 225 грн.
Zorat 9135
8,5x19/5x114 ,3 ET30 DIA73
від 6 722 грн.
Zorat 4154
8x19/5x114,3 ET33 DIA73

від 8 270  до 10 054 грн.
JH DIM038 (R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1) HB
Avtopik.ua (Одеса)
8 486 грн.
← купити
JH DIM038 R19 W8.5 PCD5x114,3 ET33 DIA73.1 HB
Avtodiski.net.ua (Харків)
8 936 грн.
← купити
JH Легковий диск JH DIM038 HB R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1
Rezina.cc (Київ)
9 813 грн.
← купити
Литые диски JH DIM038 8,5x19 PCD5x114,3 ET33 D73,1 HB
ShinaDiski.com.ua (Київ)
8 633 грн.
← купити
Диски JH DIM038 8,5x19 5x114,3 ET33 DIA73,1 (HB)
Shinportal.com (Запоріжжя)
8 412 грн.
← купити
Легковий диск JH DIM038 HB R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1
Tyresale.com.ua (Київ)
9 551 грн.
← купити
JH DIM038 HB R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1
Gumma.ua (Харків)
8 295 грн.
← купити
Диск JH DIM038 HB R19 W8,5 PCD5x114,3 ET33 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
8 270 грн.
← купити
JH DIM038 HB R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
10 054 грн.
← купити
Литі диски JH DIM038 R19 W8.5 PCD5x114.3 ET33 DIA73.1 (HB)
Rozetka.ua (Київ)
8 836 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати JH DIM038 8,5x19/5x114,3 ET33 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія