шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни68Опис Відгуки  Обговорення  Корисне10
Купити очищувач повітря Karcher AF 30 за ціною від 11407 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис Karcher AF 30

Джерело живлення: електромережа; Потужність (Вт): 35; Продуктивність (м³/год): 320; Керування: сенсорне; дисплей; захист від дітей; таймер; Стерилізація: нічний режим роботи; вугільний фільтр; Площа очищення (м²): 30; Призначення: очищувач
Колір
Призначення
очищувач
Площа приміщення (очищення)
30 м²
Фільтри очищення
вугільний фільтр / H13 /
Функції
нічний режим роботи
індикатор забруднення фільтра
авторежим очищувача
таймер відключення
захист від дітей
дисплей
індикатор вологості
індикатор температури
індикатор якості повітря
Керування
сенсорне
Продуктивність
320 м³/год
Колеса для переміщення
Потужність споживання
35 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
486x260x260 мм
Вага
5.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  14000 грн.

від 11 407  до 16 939 грн.
Очищувач повітря Karcher AF 30
Cleanairlove.com (Київ)
12 999 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Secur.ua (Київ)
← купити
Karcher AF 30 (1.024-821.0)
System-a.com.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30
Tools.net.ua (Київ)
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0) 1.024-821.0
Click.ua (Київ)
← купити
Karcher Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
MTA.ua (Київ)
12 599 грн.
← купити
Очисник повітря KARCHER AF 30 (1.024-821.0) 1.024-821.0
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0) UA-UCRF
Touch (Дніпро)
11 599 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Moyo.ua (Київ)
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Openshop.ua (Київ)
11 552 грн.
← купити
KARCHER AF 30 (1.024-821.0)
Pro100market.com.ua (Київ)
12 630 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher Af 30 1.024-821.0
Цифра (Київ)
13 999 грн.
← купити
KARCHER AF 30 (1.024-821.0)
Vodogreyka.com.ua (Київ)
12 693 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher Af 30 1.024-821.0
Stls.store (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
АЛЛО (Київ)
← купити
Karcher Karcher AF 30 1.024-821.0
Венкон (Київ)
← купити
Очищувач повітря KARCHER AF 30 (1.024-821.0)
ТЕХНОточка (Київ)
11 969 грн.
← купити
Karcher AF 30 1.024-821.0
Tehnomart.com (Київ)
11 823 грн.
← купити
Karcher AF 30 1.024-821.0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
11 495 грн.
← купити
Karcher AF 30 1.024-821.0
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Karcher AF 30 (1.024-821.0) AF30(1.024-821.0)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Redprice.sale (Львів)
13 492 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 109 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Zhuk.ua (Київ)
11 936 грн.
← купити
Karcher AF 30 (1.024-821.0)
TEHNOS.UA (Київ)
11 623 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0) 1.024-821.0
icom.net.ua (Київ)
11 452 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 046 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Nkt.ua (Київ)
11 605 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
ШО (Київ)
13 073 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30, 1.024-821.0 UA 1.024-821.0
Sota.store (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Denika.ua (Харків)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 286 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Citrus.ua (Київ)
← купити
KARCHER AF 30 (1.024-821.0)
1smarty.com.ua (Київ)
12 566 грн.
← купити
Очищувач повітря KARCHER AF 30 1.024-821.0
Xfrost.net.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30(1.024-821.0)
Nota-bene.com.ua (Київ)
11 700 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 White (1.024-821.0) 1.024-821.0
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 489 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Bitovoy.com.ua (Київ)
12 657 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Foroom.com.ua (Київ)
12 157 грн.
← купити
Очищувач повітря af 30 1.024-821.0
Tviy-Dim.com (Київ)
12 158 грн.
← купити
Очисник повітря AF 30 1.024-821.0
Comtrading.ua (Київ)
11 407 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
MAUDAU (Київ)
13 062 грн.
← купити
Karcher AF 30 (1.024-821.0) Очисник повітря AF 30 (1.024-821.0)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0 NW24282
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
12 322 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Timesport.com.ua (Львів)
13 489 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Tomdom.in.ua (Львів)
13 498 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Tomdom.in.ua (Львів)
13 112 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Zaua.store (Львів)
13 106 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Semtech.com.ua (Луцьк)
13 495 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30(1.024-821.0) 1.024-821.0
Bt-coffee.com.ua (Київ)
11 723 грн.
← купити
Karcher Очисник повітря AF 30 1.024-821.0
MAUDAU (Київ)
12 352 грн.
← купити
Karcher Очисник повітря AF 30 1.024-821.0 E-1.024-821.0
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Очищувач повітря AF 30, 30м2, 200м3/год, дисплей, 2 HEPA фільтри, 4 режими, інд. забр-ння, Karcher (2000003269327)
Rozetka.ua (Київ)
14 912 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0)
Rozetka.ua (Київ)
13 114 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 (1.024-821.0) UA-UCRF [87715]
Rozetka.ua (Київ)
12 149 грн.
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0 (1.024-821.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Очисник повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
14 272 грн.
← купити
Очищувач повітря AF 30 (1.024-821.0)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
12 891 грн.
← купити
Karcher AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
13 358 грн.
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
14 661 грн.
← купити
Karcher Очисник повітря AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
14 949 грн.
← купити
Karcher Очищувач повітря AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
16 939 грн.
← купити
Очищувач повітря KARCHER 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Karcher AF 30 1.024-821.0
Rozetka.ua (Київ)
14 850 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Karcher AF 30, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: очищувач повітря Karcher AF 30. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на очищувач повітря Karcher AF 30 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія