шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 14Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4489 грн.

Серия KFZ 7011

Модифікації KFZ 7011 1
Где купить? [7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1]
Характеристики [7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1]
Ширина диска
6 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
130 мм
Виліт
68 мм
Діаметр центрального отвору
78.1 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  6250 грн.

від 4 489  до 6 067 грн.
ALST KFZ 7011 (R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1) silver
Avtopik.ua (Одеса)
5 098 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7011 S R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1
Rezina.cc (Київ)
4 939 грн.
← купити
Стальные диски ALST 7011 6,0x16 PCD5x130 ET68 D78,1 S
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 893 грн.
← купити
KFZ 7011 (R16 W6.0 PCD5x130 ET68 DIA78.1) silver
Autoshini.ua (Київ)
4 656 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 7011 6x16 5x130 ET68 DIA78,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
5 005 грн.
← купити
ALST (KFZ) 7011 S R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1
Tyresale.com.ua (Київ)
4 807 грн.
← купити
ALST 7011 S R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 402 грн.
← купити
ALST (KFZ) ALST (KFZ) 7011 S R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
4 653 грн.
← купити
Диск KFZ 7011 S R16 W6,0 PCD5x130 ET68 DIA78,1
Garazh.ua (Київ)
4 718 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 7011 R16 W6 PCD5x130 ET68 DIA78.1 (silver)
Rozetka.ua (Київ)
5 312 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 7011 6x16/5x130 ET68 DIA78,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія