шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 3880 грн.

Серия KFZ 9285

Модифікації KFZ 9285 1
Характеристики [9285 6x15/4x100 ET45 DIA54]
Ширина диска
6 "
Діаметр
15 "
Кріпильних отворів
4 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
54 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  5500 грн.
KFZ 7340
5,5x15/4x100 ET40 DIA60
від 4 283 грн.
Magnetto Wheels R1-1...
6,5x15/4x100 ET45 DIA60
від 3 948 грн.
KFZ 6775
5,5x15/4x100 ET45 DIA60
від 3 675 грн.
KFZ 7715
6x15/4x100 ET43 DIA60
від 3 922 грн.
KFZ 7380
5,5x15/4x100 ET50 DIA54
від 5 005 грн.
6x15/4x100 ET43 DIA60
від 3 044 грн.
KFZ 7775
6x15/4x100 ET40 DIA60
від 3 254 грн.
6x15/4x100 ET47 DIA54
від 2 941 грн.
KFZ 6435
6x15/4x100 ET43 DIA56
від 3 457 грн.
KFZ 8175
6x15/4x100 ET43 DIA60
від 5 108 грн.
KFZ 7775
6x15/4x100 ET40 DIA60
від 3 323 грн.
KFZ 8932
6x15/4x100 ET40 DIA60
від 3 406 грн.
KFZ 5015
6x15/4x100 ET47 DIA54
від 3 251 грн.
KFZ 7915
6x15/4x100 ET43 DIA56
KFZ 7635
6x15/4x100 ET50 DIA60
від 2 857 грн.
KFZ 8390
6x15/4x100 ET49 DIA56
від 5 470 грн.
VLF ULF15
6,5x15/4x100 ET40 DIA73
від 3 943 грн.
Replica 9504
6x15/4x100 ET43 DIA60
від 4 224 грн.
Zorat 393
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 836 грн.
Zorat 7854
6x15/4x100 ET40 DIA54
від 4 116 грн.
Cast Wheels CW5318
6x15/4x100 ET45 DIA54
від 4 220 грн.
Zorat 9504
6x15/4x100 ET43 DIA60
від 3 993 грн.
Zorat 392
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
Replica 7854
6x15/4x100 ET40 DIA54
DISLA 602
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 855 грн.
Replay KI127
6x15/4x100 ET48 DIA54
від 3 505 грн.
Replica CT2227
5,5x15/4x100 ET45 DIA67
від 3 317 грн.
SPORTMAX RACING 3270
6,5x15/4x100 ET40 DIA67
від 3 150 грн.

від 3 880  до 5 934 грн.
Стальные диски ALST 9285 6,0x15 PCD4x100 ET45 D54,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
4 120 грн.
← купити
KFZ ALST (KFZ) 9285 B R15 W6 PCD4x100 ET45 HUB54
Rezina.cc (Київ)
4 119 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 9285 Toyota 6x15 4x100 ET45 DIA54,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 188 грн.
← купити
KFZ 9285 (R15 W6.0 PCD4x100 ET45 DIA54.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
4 074 грн.
← купити
ALST (KFZ) 9285 B R15 W6 PCD4x100 ET45 HUB54
Tyresale.com.ua (Київ)
4 009 грн.
← купити
KFZ ALST (KFZ) 9285 B R15 W6 PCD4x100 ET45 HUB54
Faynaguma.com.ua (Львів)
3 880 грн.
← купити
Диск KFZ 9285 black R15 W6,0 PCD4x100 ET45 DIA54,1
Garazh.ua (Київ)
3 980 грн.
← купити
ALST 9285 R15 W6 PCD4x100 ET45 DIA54.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 526 грн.
← купити
Диски KFZ 9285 R15 W6 PCD4x100 ET45 DIA54 ID322000
Rozetka.ua (Київ)
5 934 грн.
← купити
Диск ALST (KFZ) 9285 Toyota 6x15 4x100 ET45 DIA54.1 Black
Rozetka.ua (Київ)
4 409 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 9285 6x15/4x100 ET45 DIA54, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія