шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 1950 грн.

Серия KFZ 9680

Модифікації KFZ 9680 1
Где купить? [9680 6,5x16/5x100 ET42 DIA57]
Характеристики [9680 6,5x16/5x100 ET42 DIA57]
Ширина диска
6.5 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
100 мм
Виліт
42 мм
Діаметр центрального отвору
57 мм
Тип
штамповані
Матеріал
сталеві
Можливі кольори
сріблястий
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2600 грн.    до  4100 грн.

від 1 950  до 4 541 грн.
ALST KFZ 9680 Volkswagen (R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1) black
Avtopik.ua (Одеса)
3 990 грн.
← купити
Стальные диски ALST 9680 6,5x16 PCD5x100 ET42 D57,1 B
ShinaDiski.com.ua (Київ)
3 852 грн.
← купити
KFZ ALST (KFZ) 9680 R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57
Rezina.cc (Київ)
3 824 грн.
← купити
Диски ALST (KFZ) 9680 Volkswagen 6,5x16 5x100 ET42 DIA57,1 (black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
3 902 грн.
← купити
KFZ 9680 (R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1) черный
Autoshini.ua (Київ)
3 759 грн.
← купити
ALST (KFZ) 9680 R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57
Tyresale.com.ua (Київ)
3 721 грн.
← купити
ALST 9680 B R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1
Guma.com.ua (Мукачево)
4 217 грн.
← купити
Диск KFZ 9680 Volkswagen Black R16 W6,5 PCD5x100 ET42 DIA57,1
Garazh.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
Сталеві диски ALST (KFZ) 9680 Volkswagen R16 W6.5 PCD5x100 ET42 DIA57.1 (black)
Rozetka.ua (Київ)
4 160 грн.
← купити
Диски KFZ 9680 R16 W6,5 PCD5x100 ET42 DIA57,1 ID329180
Rozetka.ua (Київ)
4 541 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KFZ 9680 6,5x16/5x100 ET42 DIA57, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія