шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Klipsch The Three Plus

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне11
Купити аудіосистема Klipsch The Three Plus за ціною від 16005 грн.
Відео 6Фото 10

Характеристики та опис Klipsch The Three Plus

Вага (кг): 4.8; Виходи: Спосіб перенесення: Габарити (мм): 213x355x178; оптичний; mini-Jack (3.5 мм); Входи: RCA; мобільний застосунок; Синхронізація колонок: Klipsch Broadcast Mode; Bluetooth: Bluetooth v5.3; Пасивний випромінювач; Частотний діапазон (Гц): 45 – 20000; Чутливість (дБ): 106; Кількість смуг: 1
Колір
Призначення
мінісистема
Кількість каналів
2.1 / вбудований сабвуфер /
Носії
USB-порт / USB C /
Потужність системи
120 Вт
Частотний діапазон
45 – 20000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.3
Синхронізація колонок
Klipsch Broadcast Mode / до 10 колонок /
Додатково
мобільний застосунок / Klipsch Connect /
Габарити (ВхШхГ)
213x355x178 мм
Вага
4.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  20000 грн.

Klipsch The Three Plus Review - Trusted Reviews
Klipsch The Three Plus review: more than the sum of its parts ...
Klipsch The Three Plus review: tabletop triumph | T3
від 16 005  до 19 999 грн.
Акустика Klipsch The Three Plus Walnut
Portativ.ua (Київ)
19 999 грн.
← купити
Klipsch 1071968
Mallprix.com (Київ)
17 880 грн.
← купити
Акустична система Klipsch The Three Plus Walnut (1071968) 1071968
Brain.com.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Портативна акустика KLIPSCH The Three Plus Walnut (1071968) 1071968
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Акустична система Klipsch The Three Plus Walnut (1071968) 1071968
Itbox.ua (Київ)
← купити
Klipsch The Three Plus Walnut (1071968) TheThreePlusWalnut(1071968)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Klipsch Klipsch The Three Plus Walnut
Era-in-ear.com (Київ)
← купити
Моноблочна акустична система Klipsch The Three Plus Walnut
Redprice.sale (Львів)
16 968 грн.
← купити
Мультимедійна акустика Klipsch The Three Plus Matte Black
Lanota.com.ua (Львів)
18 699 грн.
← купити
Акустична система Klipsch The Three Plus Walnut (1071968) 1071968
icom.net.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Klipsch The Three Plus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Klipsch The Three Plus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Klipsch The Three Plus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія