шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни70Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач KOER KB-72025-01 за ціною від 5355 грн.
Фото 4

Характеристики та опис KOER KB-72025-01

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Чехія; Висота змішувача (мм): 582; пофарбований: чорний, графіт; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Довжина підключення (мм): 600; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  7250 грн.

від 5 355  до 7 372 грн.
Смеситель для кухни на две воды с гибким изливом Koer KB-72025-07 KR5016
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
6 319 грн.
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-07 / вихід для питної води (KR5016)
Wellgood.com.ua (Київ)
7 021 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води, вилив - пружина Хром KR5014
Plum-bing.com.ua (Одеса)
5 355 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (KR5014) KR5014
Smart-buy.com.ua (Бровари)
6 300 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (KR5014)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5016) kr
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни на две воды с гибким изливом Koer KB-72025-01 KR5014
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 670 грн.
← купити
Смеситель для кухни на две воды с гибким изливом Koer KB-72025-05 KR5015
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
5 807 грн.
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-01 / вихід для питної води (вилив - пружина) (KR5014)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-05 / вихід для питної води (вилив - пружина) (KR5015)
Wellgood.com.ua (Київ)
6 452 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води, вилив - пружина Чорний KR5015
Plum-bing.com.ua (Одеса)
5 450 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води, вилив - пружина Графіт KR5016
Plum-bing.com.ua (Одеса)
6 897 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (KR5015) KR5015
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (KR5016) KR5016
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (KR5015)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (KR5016)
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні на дві води з гнучким виливом Koer KB-72025-07 KR5016 Графіт
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні на дві води з гнучким виливом Koer KB-72025-01 KR5014 Хром
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні на дві води з гнучким виливом Koer KB-72025-05 KR5015 Чорний матовий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5014) kr
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5015) kr
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Koer KB-72025-05 с выходом для питьевой воды (излив - пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Koer KB-72025-01 с выходом для питьевой воды (излив - пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смеситель для кухни Koer KB-72025-07 с выходом для питьевой воды (излив - пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра та витяжною лійкою Koer KB-72025-05 KR5015
Rozetka.ua (Київ)
6 775 грн.
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра та гнучким виливом Koer KB-72025-01 KR5014
Rozetka.ua (Київ)
6 615 грн.
← купити
Змішувач для кухні з підключенням до фільтра Koer KB-72025-07 KR5016
Rozetka.ua (Київ)
7 372 грн.
← купити
Змішувач для кухні з пружиною Koer KB-72025-01 KR5014 із краном для фільтра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Чорний Змішувач для кухні з пружиною Koer KB-72025-05 KR5015 під фільтр
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні з пружиною Koer KB-72025-07 KR5016 із краном для фільтра
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 одноважільний, графіт (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 одноважільний, чорний матовий (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 одноважільний, хром (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5015) ( 10519 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5016) ( 11243 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5014) ( 14446 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
6 263 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
6 816 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
6 116 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5014) (00147121)
Rozetka.ua (Київ)
6 779 грн.
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив – пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив – пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив – пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5015) ( 20146 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5016) ( 27862 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив - пружина) (KR5014) ( 24548 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води ( KR5014 ) 33843
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води ( KR5016 ) 25396
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води ( KR5015 ) 32003
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5015) KR5015
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5014) KR5014
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для води (вилив - пружина) (KR5016) KR5016
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив – пружина) латунь/колір графіт (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив – пружина) латунь/колір чорний (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив – пружина) латунь/хром (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-05 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5015)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-01 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5014)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Koer KB-72025-07 з виходом для питної води (вилив — пружина) (KR5016)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-05 з виливом пружина під фільтр чорний
Rozetka.ua (Київ)
5 995 грн.
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-01 з виливом пружина під фільтр хром
Rozetka.ua (Київ)
5 891 грн.
← купити
Змішувач для кухні KOER KB-72025-07 з виливом пружина під фільтр (графіт) збройова сталь pvd
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KOER KB-72025-01, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач KOER KB-72025-01. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач KOER KB-72025-01 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія