шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-50VD) за ціною від 7313 грн.

Серия KOER KWH.E02

Модифікації KOER KWH.E02 3
Характеристики [KWH.E02-50VD]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака50 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність1600 Вт
Внутрішнє покриття бакасклокераміка
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)59.9x44x46.8 см
Вага17.6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6750 грн.    до  9250 грн.
Tesy GCV 4516D A06
GCV 504516D A06
від 7 688 грн.
Tesy GCV 3616D A06
GCV 503616D A06
від 7 378 грн.
Tesy GCV 3616D A04
GCV 503616D A04
від 6 970 грн.
Gorenje DryHeat
DryHeat 50
від 6 880 грн.
Shivaki Moist SHD DRY
SHD DRY WH 1.5 50 Moist
від 7 499 грн.
Atlantic Steatite VM...
50
від 7 230 грн.
Atlantic Steatite El...
Steatite Elite VM 50 D400...
від 8 099 грн.
Rens CD20
CD50-20B
від 7 398 грн.
Hi-Therm Favorite Dry
Favorite 50 Dry
від 7 682 грн.
Hi-Therm Lumia DRY
Lumia 50 DRY
від 6 059 грн.
Ferroli Calypso VE
Calypso 50 VE
від 6 500 грн.
Hyundai Cylinder
H-WH-50R-DUA
від 5 500 грн.
Snaige SSVW D
SSVW 6044 D
від 6 773 грн.
Willer Premium DHE
EV 50 DR Premium DHE
від 5 679 грн.
TATRA LINE Standart D
Standart TSDN-50-D
від 6 700 грн.
Midea D 15FN(D)
D50-15FN(D)
від 6 999 грн.
Zanussi Symphony HD ...
ZWH/SD-50 Symphony HD Dry
від 6 998 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 50 ID
від 7 581 грн.
Fudo Galaxy
FDG-50L
від 8 333 грн.
Areesta Dry Vertical
Dry V50 l
Atlantic Steatite Eg...
Steatite Ego Slim VM 050 ...
від 7 743 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 R 50 V 1.5 K PL DRY
від 6 910 грн.
Willer Optima DHE
EV 50 DR Optima DHE
від 5 013 грн.
Tesy DRY V
DRY 50 V
від 6 190 грн.
Tesy GCV 3516D D06 T...
GCV 503516D D06 TS2R
від 8 292 грн.
Hi-Therm Classic DRY
Classic 50 DRY
від 8 549 грн.
Hi-Therm DRY Slim
VBO 50 DRY SL
від 8 699 грн.
Artel ARTDDRY WH
ARTDDRY WH 50
від 5 528 грн.
Thermex Aris
Aris 50
від 7 680 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 50-20
від 8 118 грн.

від 7 313  до 8 125 грн.
Водонагреватель "Цилиндр" Koer Kwh.E02-50VD накопительный 50 л, сухой тен 1,6 Kw EK0108
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
7 313 грн.
← купити
Водонагрівач Koer KWH.E02-50VD 50 л, 1.6 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0108) EK0108
Smart-buy.com.ua (Бровари)
8 125 грн.
← купити
Водонагрівач Koer KWH.E02-50VD 50 л, 1.6 кВт, сухий ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0108)
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-50VD накопичувальний 50 л, сухий тен 1,6 kW (EK0108)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач (Циліндр) Koer KWH.E02-50VD накопичувальний 50 літрів, сухий тен 1,6 kW (EK0108)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-50VD накопичувальний 50 л, сухий тен 1,6 kW (EK0108) ( 21898 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагреватель «Цилиндр» Koer KWH.E02-50VD накопительный 50 л, сухой нагревательный элемент 1,6 кВт (EK0108)
Rozetka.ua (Київ)
8 040 грн.
← купити
Водонагрівач Koer KWH.E02-50VD 50 л, 1.6 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0108)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KOER KWH.E02-50VD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-50VD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-50VD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія