шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-80VD) за ціною від 8307 грн.

Серия KOER KWH.E02

Модифікації KOER KWH.E02 3
Характеристики [KWH.E02-80VD]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Об'єм бака80 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Клас енергоспоживанняC
Споживана потужність1600 Вт
Внутрішнє покриття бакасклокераміка
Подача водипід напором
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«сухий» ТЕН
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Гарантія на бак5 років
Габарити (ВхШхГ)74.4x44x46.8 см
Вага19.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  10500 грн.
Atlantic Steatite VM...
100
від 7 899 грн.
Hi-Therm Lumia DRY
Lumia 80 DRY
від 7 779 грн.
Atlantic Steatite El...
Steatite Elite VM 100 D40...
від 7 826 грн.
Gorenje DryHeat
DryHeat 80
від 7 299 грн.
Hi-Therm Favorite Dry
Favorite 80 Dry
від 8 321 грн.
Rens CD20
CD80-20B
від 8 538 грн.
Hi-Therm Favorite Dry
Favorite 100 Dry
від 6 648 грн.
GALANTA WDG DRY
WDG 80 DRY
від 8 318 грн.
80
від 7 097 грн.
TATRA LINE Standart D
Standart TSDN-80-D
від 7 690 грн.
Grunhelm WH RD
WH-80 RD
від 7 293 грн.
Hyundai Cylinder
H-WH-80R-DUA
від 6 688 грн.
NOVAtec EWH C
EWH C80
від 7 970 грн.
Zanussi Symphony HD ...
ZWH/SD-80 Symphony HD Dry
від 7 898 грн.
Areesta Slim Dry
Slim 80 ID
від 8 499 грн.
Fudo Galaxy
FDG-80L
від 9 598 грн.
Hotpoint-Ariston PRO...
PRO1 R 80 V 1.5 K PL DRY
від 7 096 грн.
Areesta Dry Vertical
Dry V80 l
Atlantic Steatite Eg...
Steatite Ego Slim VM 080 ...
від 8 380 грн.
Willer Optima DHE
EV 80 DR Optima DHE
від 5 684 грн.
Tesy DRY V
DRY 80 V
від 6 960 грн.
Hi-Therm Classic DRY
Classic 80 DRY
від 8 117 грн.
Artel ARTDDRY WH
ARTDDRY WH 80
від 5 398 грн.
Tesy GCV 3524D D06 T...
GCV 803524D D06 TS2R
від 8 030 грн.
Banzai DT V20F
DT80V20F
від 7 760 грн.
Scandilux WHSY
WHSY 80-20
від 8 608 грн.
Rens FD20/F10
FD80-20/F10
від 7 978 грн.
Interlux ILB-LWH
ILB-80LWH
від 8 198 грн.
Interlux ILWH-MY
ILWH-80MY
від 8 088 грн.
Thermex Aris
Aris 80
від 9 308 грн.

від 8 307  до 9 230 грн.
Водонагрівач Koer KWH.E02-80VD 80 л, 1.6 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0110) EK0110
Smart-buy.com.ua (Бровари)
9 230 грн.
← купити
Водонагреватель "Цилиндр" Koer Kwh.E02-80VD накопительный 80 л, сухой тен 1,6 Kw EK0110
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
8 307 грн.
← купити
Водонагрівач Koer KWH.E02-80VD 80 л, 1.6 кВт, сухий ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0110)
MAUDAU (Київ)
← купити
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-80VD накопичувальний 80 л, сухий тен 1,6 kW (EK0110)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач (Циліндр) Koer KWH.E02-80VD (накопичувальний 80 літрів, сухий тен 1,6 kW) (EK0110)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-80VD накопичувальний 80 л, сухий тен 1,6 kW (EK0110) ( 25466 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач "Циліндр" Koer KWH.E02-80VD накопичувальний 80 л, сухий тен 1,6 kW (EK0110)
Rozetka.ua (Київ)
9 000 грн.
← купити
Водонагрівач Koer KWH.E02-80VD 80 л, 1.6 кВт, "сухий" ТЕН, вертикальний, циліндричний, білий (EK0110)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KOER KWH.E02-80VD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-80VD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач KOER KWH.E02 (KWH.E02-80VD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія