шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити циркуляційний насос KOER MR-80 за ціною від 2070 грн.

Характеристики та опис KOER MR-80

Вага (кг): 1.5; Країна походження бренду: Чехія; Матеріал корпуса: чавун; Вихід. отвір: 1 1/2"; Вхід. отвір: 1 1/2";єднання: різьба; З' Напруга мережі: 220 В; Макс. споживана потужність (Вт): 80; швидкостей роботи: 1 швидкість; Макс. t рідини (°С): 40; Напір (м): 16; Продуктивність (л/год): 1300
Основне призначеннядля систем опалення
Конструкціяодинарний
Принцип діївідцентровий
Тип ротора"мокрий"
Робочі характеристики
Продуктивність1300 л/год
Макс. напір16 м
Макс. t рідини40 °С
Функції1 швидкість
Двигун
Макс. споживана потужність80 Вт
Напруга мережі220 В
Розміщення валагоризонтально
Підключення
З'єднаннярізьба
Розташування отворівспіввісно
Вхід. отвір1 1/2"
Вихід. отвір1 1/2"
Інше
Матеріал корпусачавун
Країна походження брендуЧехія
Монтажна довжина165 мм
Вага1.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 070  до 2 512 грн.
Насос підвищення тиску KOER MR-80 80Вт 1.3м³/ч Hmax 16 1/2" KP3257 KP3257
Drop.ua (Київ)
2 308 грн.
← купити
Насос для підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий (KP3257) KP3257
Smart-buy.com.ua (Бровари)
2 300 грн.
← купити
Насос підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий Н=16М, Q=1,3кбМ, P=80 Вт, 1/2" (KP3257) KP3257
Blagbaza.com.ua (Харків)
2 200 грн.
← купити
Насос повышения давления Koer MR-80 энергосберегающий Н=16М, Q=1,3кбМ, P=80 Вт, 1/2" KP3257 KP3257
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
2 070 грн.
← купити
Насос для підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий (KP3257)
MAUDAU (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий Н=16М, Q=1,3кбМ, P=80 Вт, 1/2" (KP3257)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий Н=16М, Q=1,3кбМ, P=80 Вт, 1/2" (KP3257) ( 13947 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий Н=16М, Q=1,3кбМ, P=80 Вт, 1/2" (KP3257)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Насос для підвищення тиску Koer MR-80 енергозберігаючий (KP3257)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати KOER MR-80, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: циркуляційний насос KOER MR-80. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на циркуляційний насос KOER MR-80 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія