шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус Kolink Unity Adapt за ціною від 6880 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Kolink Unity Adapt

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 360мм; Розмір СРО спереду: 420мм; Розмір СРО ззаду: 140мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 7; Місць для вентиляторів зверху: 3x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x140мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x140мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 2
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Midi Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
E-ATX
Габарити (ВхШхГ)
485x230x460 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
2 шт
Додатково
знімний кошик для HDD
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 880  до 8 777 грн.
Корпус Kolink Unity Adapt ARGB Black
Timesport.com.ua (Львів)
7 119 грн.
← купити
Kolink Unity Adapt ARGB GEKL-072
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 880 грн.
← купити
Kolink Unity Adapt ARGB (UNITYADAPT)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 777 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kolink Unity Adapt, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус Kolink Unity Adapt. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус Kolink Unity Adapt у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія