шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити клавіатура Kzzi i75 Red Switch за ціною від 4772 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Kzzi i75 Red Switch

Вага (г): 710; Розміри (мм): 327x151x22; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Hot Swap; Перемикачі: Red (Linear)
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Multi-Device
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіRed (Linear)
Hot Swap
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Порт на пристроїUSB C
Інше
Розміри327x151x22 мм
Вага710 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 772  до 5 699 грн.
Kzzi Клавіатура Kzzi I75 Low Profile Mechanical Wireless Keyboard Red Switch Gray (6977534870635)
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити
KZZI I75 Wireless Keyboard UA\ENG (Red Switch) Pink (6977534870567) I75WirelessKeyboardUA\\ENG(RedSwitch)Pink(6977534870567)
COMFY.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Клавіатура KZZI I75 Red Switch WL/BT/USB White (6977534870628) 6977534870628
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Kzzi I75 Red Switch Grey (6977534870635)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 772 грн.
← купити
Клавіатура Kzzi I75 Low Profile Mechanical Wireless Keyboard [Red Switch] - Grey (6977534870635)
NewTime.ua (Київ)
← купити
Kzzi Клавіатура Kzzi I75 Low Profile Mechanical Wireless Keyboard Red Switch White (6977534870628)
MTA.ua (Київ)
← купити
KZZI I75 Wireless Keyboard UA\ENG (Red Switch) White (6977534870628) I75WirelessKeyboardUA\\ENG(RedSwitch)White(697753487062
COMFY.ua (Київ)
← купити
KZZI I75 Wireless Keyboard UA\ENG (Red Switch) Grey (6977534870635) I75WirelessKeyboardUA\\ENG(RedSwitch)Grey(6977534870635)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура KZZI I75 Red Switch WL/BT/USB Pink (6977534870567) 6977534870567
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура KZZI I75 Red Switch WL/BT/USB Grey (6977534870635) 6977534870635
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Kzzi i75 Red Switch, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Kzzi i75 Red Switch. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Kzzi i75 Red Switch у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія