шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити зволожувач повітря Levoit Classic 300S за ціною від 5383 грн.
Відео 17Фото 9

Характеристики та опис Levoit Classic 300S

Джерело живлення: електромережа; Потужність (Вт): 26; Макс. рівень шуму (дБ): 30; Витрата води (мл/год): 300; Безперервна робота (год): 20; Керування зі смартфона; Керування: електронне; голосовий асистент: Google Assistant та Amazon Alexa; дисплей; таймер; нічний режим роботи; Стерилізація: регулювання продуктивності
Колір
Призначення
зволожувач
Зволоження
ультразвукове
Площа приміщення (зволоження)
47 м²
Функції
контроль вологості (гігростат)
регулювання продуктивності
нічний режим роботи
ароматизатор
таймер відключення
відключення за відсутності води
обертання випарника
верхнє доливання води
дисплей
індикатор вологості
Google Assistant та Amazon Alexa
підсвічування корпуса
Керування
електронне
Керування зі смартфона
+
Час безперервної роботи
20 год
Витрата води
300 мл/год
Об'єм бака для води
6 л
Макс. рівень шуму
30 дБ
Потужність споживання
26 Вт
Джерело живлення
електромережа
Розміри (ВхШхГ)
340x245x192 мм
Вага
2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4900 грн.    до  6250 грн.

Levoit Classic 300S Ultrasonic Smart Review | Tested
Мобильное приложение VeSync для iOS
Мобильное приложение VeSync для Android
від 5 383  до 6 078 грн.
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White (HEAPHULVSEU0034)
Redprice.sale (Львів)
5 625 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Classic 300S White
Goldtech.ua (Полтава)
5 887 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White (HEAPHULVSEU0034)
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 628 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Classic 300S Hygrostat 6л 47м2 сірий DNAWC300SGRAY
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 383 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White
Rozetka.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White (HEAPHULVSEU0034)
Timesport.com.ua (Львів)
5 622 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White (HEAPHULVSEU0034)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 631 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Smart Ultrasonic Humidifier Classic 300S White (HEAPHULVSEU0034)
Saren.com.ua (Львів)
5 632 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Classic 300S Grey з дистанційним керуванням, ультразвуковий, до 50 м
Rozetka.ua (Київ)
5 900 грн.
← купити
Зволожувач повітря Levoit Classic 300S White
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Levoit Classic 300S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зволожувач повітря Levoit Classic 300S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зволожувач повітря Levoit Classic 300S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія