шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Maestro Basic MR1200-22 за ціною від 395 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Maestro Basic MR1200-22

Країна походження бренду: Україна; Комплектація: кришка; Функції та можливості: миття в посудомийці; Антипригарне покриття; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал кришки: скло; Матеріал сковороди: алюміній; Розмір: Макс. розмір (см): 22; Тип: класична
Колір
Тип
класична
Розмір
22 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал кришки
скло
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
миття в посудомийці
Комплектація
кришка
Країна походження бренду
Україна
Колірні варіанти:
• Червоний
• Зелений
• Жовтий

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  400 грн.    до  750 грн.

від 395  до 834 грн.
Сковорода зі скляною антипригарною кришкою 22 см Maestro MR-1200-22 алюміній
MAUDAU (Київ)
592 грн.
← купити
Maestro Сковорідка Maestro MR-1200-22
MTA.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Сковорода з кришкою Maestro Basic 22 см (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
625 грн.
← купити
Сковорода 22 см Maestro MR-1200-22
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro - 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
834 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
787 грн.
← купити
Сковорода зі скляною антипригарною кришкою 22 см Maestro MR-1200-22 алюміній
Rozetka.ua (Київ)
605 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
515 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
580 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
632 грн.
← купити
Сковорода Maestro MR-1200-22 (22 см)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Сковорода Maestro MR 1200-22
Rozetka.ua (Київ)
731 грн.
← купити
Сковорода антипригарна Maestro 220мм з кришкою (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
527 грн.
← купити
Сковорода Maestro MR-1200-22 Сірий
Rozetka.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Сковорода Maestro MR-1200-22 Темно-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорода з антипригарним покриттям Maestro 22 см (MR-1200-22)
Rozetka.ua (Київ)
655 грн.
← купити
Сковорода 22 см. Maestro MR 1200-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Сковорідка d22см MR-1200-22 New Maestro
Rozetka.ua (Київ)
440 грн.
← купити
Сковорода Maestro MR-1200-22
Rozetka.ua (Київ)
395 грн.
← купити
Алюмінієва сковорода MR-1200-22 22см з антипригарним покриттям і термостійкою кришкою Basic
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro Basic MR1200-22, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Maestro Basic MR1200-22. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Maestro Basic MR1200-22 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія