шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни29Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Maestro Basic MR3522-6M за ціною від 1165 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Maestro Basic MR3522-6M

Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: сталь; багатошарове дно; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає;єм (л): 3.5; Макс. об'єм (л): 1.8; Мін. об' Макс. розмір (см): 20; Мін. розмір (см): 16; Кришки: 3 кришки; Комплектація: каструлі: 3 каструлі
Колір
Тип
набір посуду
Основних предметів
3 шт.
Комплектація
3 каструлі
3 кришки
Розмір
16 см
18 см
20 см
Об'єм
1.8 л
2.5 л
3.5 л
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 165  до 2 520 грн.
Набір посуду Maestro, 6 предметів (MR3522-6M)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 867 грн.
← купити
Набір каструль з нержавіючої сталі зі скляними кришками Maestro MR-3522-6M на 1.8 x 2.5 x 3.5л (у наборі 3 шт.)
MAUDAU (Київ)
1 618 грн.
← купити
Набір посуду Maestro 6 предметів (MR-3522-6M-BLACK)
Rozetka.ua (Київ)
1 835 грн.
← купити
Набір каструль нержавіюча сталь із скляними кришками Maestro MR-3522-6M-BLACK на 1.8 x 2.5 x 3.5л (у наборі 3 шт.)
MAUDAU (Київ)
1 741 грн.
← купити
Набір посуду Maestro 6 предметів (MR-3522-6M)
Rozetka.ua (Київ)
1 705 грн.
← купити
Набір каструль Maestro MR-3522-6M Black 6 предметів чорний 5063836
Rozetka.ua (Київ)
1 688 грн.
← купити
Набір каструль Maestro MR-3522-6M 6 предметів сріблястий 5063835
Rozetka.ua (Київ)
1 624 грн.
← купити
Набір посуду нержавіючий Maestro 1.8 x 2.5 x 3.5 л (3шт) (MR-3522-6M-BLACK)
Rozetka.ua (Київ)
2 356 грн.
← купити
Набір посуду нержавіючий Maestro 1.8 x 2.5 x 3.5 л (3шт) (MR-3522-6M)
Rozetka.ua (Київ)
2 189 грн.
← купити
Набір каструль з нержавіючої сталі зі скляними кришками Maestro MR-3522-6M на 1.8 x 2.5 x 3.5л (у наборі 3 шт.)
Rozetka.ua (Київ)
1 653 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Maestro Basic MR3522-6M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Maestro Basic MR3522-6M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Maestro Basic MR3522-6M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія